-->

Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2018

Spirit6-1Zestienhoven
FC Perkouw1-0Schoonhoven
VVOR3-0HBSS
Excelsior R4-2Zwarte Pijl
Bolnes2-4Lekkerkerk
DVO'321-0Leonidas
Dilettant0-2Kethel Spaland

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Kethel Spaland262033637325
2Spirit261727536723
3DVO '32261646526132
4VVOR261556506332
5Perkouw261475495531
6Dilettant261367455742
7Zwarte Pijl2611411374550
8Schoonhoven269413314048
9Excelsior R.268414284153
10HBSS267514263357
11Leonidas266713252546
12Lekkerkerk266614243654
13Zestienhoven265318183284
14Bolnes264220143586

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Dilettant8800243417
2Kethel Spaland871022279
3DVO '32851216228
4VVOR8422142013
5Zwarte Pijl8422141312
6Spirit8404121611
7Schoonhoven8404121916
8Perkouw8323111614
9HBSS8314101519
10Leonidas81437811
11Excelsior R.821571321
12Zestienhoven821571427
13Lekkerkerk811641019
14Bolnes800801040
GWGLVPDPVDPT
1Kethel Spaland962120188
2Zwarte Pijl9612192113
3VVOR953118207
4Spirit952217216
5Perkouw9441161911
6DVO '329423141915
7Dilettant9351141310
8Schoonhoven9324111112
9Lekkerkerk9243101213
10Bolnes9315101220
11HBSS923491221
12Leonidas92167921
13Excelsior R.911741121
14Zestienhoven91174929
GWGLVPDPVDPT
1Spirit980124306
2Perkouw971122206
3DVO '32971122209
4Kethel Spaland970221288
5VVOR9603182312
6Excelsior R.9522171711
7Leonidas932411814
8Lekkerkerk9315101422
9Schoonhoven922581020
10Dilettant921671015
11HBSS92167617
12Zestienhoven92167928
13Bolnes911741326
14Zwarte Pijl911741125

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Bolnes3 - 61 - 21 - 01 - 32 - 41 - 72 - 40 - 10 - 31 - 50 - 63 - 14 - 4
2Dilettant4 - 12 - 23 - 10 - 14 - 10 - 20 - 01 - 10 - 10 - 23 - 06 - 34 - 1
3DVO'328 - 12 - 25 - 12 - 32 - 21 - 22 - 01 - 02 - 01 - 02 - 14 - 02 - 0
4Excelsior R2 - 11 - 21 - 42 - 30 - 14 - 55 - 31 - 11 - 10 - 21 - 25 - 14 - 2
5FC Perkouw4 - 13 - 12 - 04 - 03 - 31 - 21 - 13 - 01 - 02 - 41 - 26 - 02 - 0
6HBSS0 - 22 - 20 - 30 - 21 - 01 - 21 - 11 - 03 - 41 - 40 - 30 - 03 - 0
7Kethel Spaland4 - 01 - 11 - 20 - 11 - 03 - 13 - 04 - 04 - 12 - 16 - 24 - 21 - 1
8Lekkerkerk4 - 13 - 42 - 31 - 11 - 14 - 00 - 51 - 01 - 10 - 41 - 22 - 12 - 3
9Leonidas1 - 32 - 13 - 11 - 13 - 32 - 00 - 31 - 23 - 20 - 20 - 01 - 13 - 1
10Schoonhoven4 - 10 - 10 - 50 - 21 - 20 - 20 - 24 - 12 - 20 - 02 - 36 - 01 - 0
11Spirit3 - 11 - 23 - 03 - 01 - 14 - 12 - 43 - 02 - 05 - 00 - 16 - 11 - 2
12VVOR4 - 51 - 11 - 01 - 23 - 00 - 02 - 08 - 02 - 33 - 26 - 02 - 2
13Zestienhoven3 - 21 - 23 - 21 - 32 - 22 - 41 - 42 - 11 - 02 - 40 - 40 - 32 - 1
14Zwarte Pijl2 - 13 - 11 - 25 - 21 - 15 - 12 - 12 - 11 - 03 - 00 - 30 - 43 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.