Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Adres
Kruisstraat 31,
4283 GR Giessen
Thuiswedstrijden
14.30
  • Verslagen
  • Clubnieuws
  • Club info

    Uitslagen 25 mei 2019

    Sliedrecht0-1VVGZ
    LRC Leerdam0-2GRC 14
    Almkerk5-2Oranje Wit
    WNC1-4Nieuw Lekkerland
    Geinoord1-2Montfoort
    Sportlust '461-3SVL
    GJS2-0Heerjansdam

    Programma

    Programma is nog niet bekend.

    Stand

    GWGLVPDPVDPT
    1Sportlust '46262024627823
    2Sliedrecht261646526325
    3Heerjansdam2612410405645
    4Montfoort2613112404140
    5Almkerk2612311396342
    6Nieuw Lekkerland2611510383935
    7Oranje Wit261079374844
    8WNC2611411373939
    9SVL2611411373655
    10LRC2611312363346
    11GRC-142610511354540
    12VVGZ2610412342940
    13Geinoord N'gein265318182371
    14GJS264319153078

    Periode

    GWGLVPDPVDPT
    1Sliedrecht862020143
    2Sportlust '46861119255
    3Montfoort8611192111
    4Nieuw Lekkerland852117158
    5Heerjansdam842214229
    6Almkerk8413132210
    7SVL8404121014
    8VVGZ8323111016
    9Oranje Wit8314101113
    10GRC-1482248913
    11LRC82157713
    12WNC81164819
    13Geinoord N'gein81164724
    14GJS80171730
    GWGLVPDPVDPT
    1Sportlust '46970221286
    2WNC953118149
    3Heerjansdam9522171915
    4Sliedrecht9513161710
    5LRC9513161516
    6Oranje Wit9432152214
    7SVL9423141215
    8Almkerk9414132319
    9Nieuw Lekkerland9333121311
    10GRC-149324111718
    11VVGZ93069813
    12Geinoord N'gein92167825
    13Montfoort92076617
    14GJS911741125
    GWGLVPDPVDPT
    1Sportlust '469711222512
    2Sliedrecht9513163212
    3GRC-14951316199
    4WNC9504151711
    5Montfoort9504151412
    6VVGZ9423141111
    7Almkerk9414131813
    8LRC9414131117
    9Oranje Wit9333121517
    10SVL9324111426
    11GJS9315101223
    12Nieuw Lekkerland930691116
    13Heerjansdam930691521
    14Geinoord N'gein92167822
  • Foto's