Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Bekerprogramma en uitslagen regioclubs

15 sep 2018, 16.40NieuwsUpdate

REGIO - In de aanloop naar de start van de competitie wordt de poulefase van de districtsbeker afgewerkt.

Regio-Voetbal zet het programma en de uitslagen op een rijtje.

Groep 1 -19
FC Breukelen - Elinkwijk (1-3)
De Meern - Brederodes: 2-2
Elinkwijk - Brederodes (2-0) en De Meern - FC Breukelen (2-2)
Brederodes - FC Breukelen (2-3) en Elinkwijk - De Meern (2-4)

Groep 1 - 20
Benschop - PVCV (2-4) en Montfoort - RVC'33 (3-0)
RVC'33 - Benschop (1-1) en PVCV - Monftoort (0-1)
Montfoort - Benschop (1-0)
PVCV - RVC'33: 3-0

Groep 1 - L40
Papendrecht - Nieuw-Lekkerland (1-5) en SV Lopik - Spirit (1-3)
Nieuw-Lekkerland - SV Lopik (5-3) en Spirit - Papendrecht (2-4)
Nieuw-Lekkerland - Spirit (2-1) en SV Lopik - Papendrecht (2-1)

Groep 1 - L41
RVVH - Drechtstreek (3-0) en Sliedrecht - DCV (5-1)
Drechtstreek - Sliedrecht (1-4) en DCV - RVVH (2-3)
Drechtstreek - DCV (2-2) en Sliedrecht - RVVH (1-1)

Groep 1 - L49
JEKA - Almkerk (0-3) en Yerseke - Woudrichem (4-1)
Almkerk - Yerseke (1-0) en Woudrichem - JEKA (0-2)
Almkerk - Woudrichem (2-2) en Yerseke - JEKA (3-4)

Groep 1 - L50
Rijen - Terneuzense Boys (1-2) en Altena - SC 't Zand (1-1)
Terneuzense Boys - Altena (2-1) en SC 't Zand - Rijen (3-3)
Altena - Rijen (0-4) en Terneuzense Boys - SC 't Zand (1-2)

Groep 1 - L53
NOAD'32 - Berghem Sport (1-1) en SV Top - Beerse Boys (6-1)
Beerse Boys - NOAD'32 (3-2) en Berghem Sport - SV Top (7-1)
NOAD'32 - SV Top (1-4) en Beerse Boys - Berghem Sport (2-4)

Groep 1 - L52
Helvoirt - Wilhelmina'26 (1-1)
Nemelaer - Uno Animo: 2-1
Wilhelmina'26 - Nemelaer: 1-1
Uno Animo - Helvoirt: 6-3
Uno Animo - Wilhelmina'26: 1-2
Helvoirt - Nemelaer: 0-2

Groep 1 - L54
GRC 14 - Emplina (3-0) en Madese Boys - Roda Boys (2-3)
Roda Boys - GRC 14 (4-1)
Emplina - Madese Boys (1-4)
Emplina - Roda Boys (1-4) en Madese Boys - GRC 14 (2-0)

Groep 1 - L55
GJS - Delta Sports'95 (2-1) en Leones - Tricht (6-0)
Tricht - GJS (0-3) en Delta Sports'95 - Leones (1-6)
Delta Sports'95 - Tricht en Leones - GJS (1-1)

Groep 1 - L56
Heukelum - IJFC (2-2) en LRC - VVIJ (3-0)
IJFC - LRC (1-1) en  VVIJ - Heukelum (1-2)
LRC - Heukelum (3-0) en IJFC - VVIJ (2-2)

Groep 1 - L57
Nivo Sparta - HVCV (1-0) en WNC - EVVC (0-2)
EVVC - Nivo Sparta (0-1) en HVCV - WNC (0-1)
Nivo Sparta - WNC (2-0)
EVVC - HVCV: 4-3

Groep 2 - 03 (West 2)
Nieuwkoop - FC Perkouw (0-0) en Bergambacht - SPV'81 (6-1)
FC Perkouw - Bergambacht (0-0) en SPV'81 - Nieuwkoop (0-5)
FC Perkouw - SPV'81 (5-0)
Bergambacht - Nieuwkoop (1-3)

Groep 2 - 04
SCR - SC Everstein (2-2) en BZS - Zuilichem (3-3)
SC Everstein - BZS (7-0) en Zuilichem - SCR (1-3)
SC Everstein - Zuilichem (3-3)
BZS - SCR: 0-3

Groep 2 - 05
Herovina - Arkel (0-3)
Teisterbanders - Wadenoijen: 2-0
Arkel - Teisterbanders (2-0) en Wadenoijen - Herovina (1-4)
Herovina - Teisterbanders (1-1) en Wadenoijen - Arkel (1-9)

Groep 2 - 08
Dubbeldam - Sliedrecht 2 (0-5) en SSW - De Alblas (1-4)
De Alblas - Dubbeldam (2-1) en Sliedrecht 2 - SSW (2-2)
De Alblas - Sliedrecht 2: 2-1
Dubbeldam - SSW: 5-2

Groep 2 - 08 (West 1)
Vriendenschaar - Focus'07 (1-2)
DESTO - Vianen: 7-1
Focus'07 - DESTO (3-0) en Vianen - Vriendenschaar (0-3)
DESTO - Vriendenschaar (2-5) en Focus'07 - Vianen (11-0)

Groep 2 - 09
Kozakken Boys 2 - SV Noordeloos (1-0) en Sleeuwijk - VVAC (2-2)
SV Noordeloos - Sleeuwijk (0-4) en VVAC - Kozakken Boys 2 (3-2)
SV Noordeloos - VVAC (0-4) en Sleeuwijk - Kozakken Boys 2 (2-0)

Groep 2 - 13
GSC/ODS - Dubbeldam (4-2) en De Zwerver - FC Dordrecht AM (2-0)
Dubbeldam - De Zwerver (0-3) en FC Dordrecht AM - GSC/ODS (2-1)
GSC/ODS - De Zwerver (2-2) en FC Dordrecht AM - Dubbeldam (0-2)

Groep 2 - 14
HRC'14 - GVV'63 (1-1)
Alem - TGG (1-3)
GVV'63 - Alem: 3-2
TGG - HRC'14: 7-0
GVV'63 - TGG: 0-5
Alem - HRC'14: 8-2

Groep 2 - 16
VVGZ 2 - Groot-Ammers (1-3) en Streefkerk - GSC/ODS (3-1)
Groot-Ammers - Streefkerk (0-0) en GSC/ODS - VVGZ 2 (1-2)
Streefkerk - VVGZ 2 (0-2) en  Groot-Ammers - GSC/ODS (4-0)

Groep 2 - 16 (West 2)
Ommoord - Lekkerkerk (0-5) en FC Maense - Moordrecht (4-2)
Lekkerkerk - FC Maense (0-1) en Moordrecht - Ommoord (3-4)
Lekkerkerk - Moordrecht (3-1) en FC Maense - Ommoord (3-2)

Groep 2 - 18
MEC'07 - SVW (0-2)
Brakel - RKTVC: 1-3
Brakel - MEC'07 (3-0) en SVW - RKTVC (6-0)
Brakel - SVW: 3-3
MEC'07 - RKTVC: 0-2

Groep 2 - 19 (West 2)
FC Oudewater - Linschoten (8-0) en Schoonhoven - Ammerstol (4-2)
Ammerstol - FC Oudewater (2-2) en  Linschoten - Schoonhoven (0-5)
FC Oudewater - Schoonhoven (5-1) en Ammerstol - Linschoten (1-6)

Groep 2 - 23
Buren - MVV'58 (2-1)
SCZ - Theole: 0-5
MVV'58 - SCZ: 4-2
Theole - Buren: 5-1
Theole - MVV'58: 2-0
Buren - SCZ: 8-0

Groep 2 - 24
Beesd - Ameide: 3-7
Asperen - Leerdam Sport'55 (3-1)
Ameide - Asperen (3-1) en  Leerdam Sport'55 - Beesd (3-1)
Leerdam Sport'55 - Ameide (1-1)
Beesd - Asperen: 2-4

Groep 2 - 32
CHC - RKVSC (7-0)
DSC - FC Engelen: 0-3
RKVSC - DSC (0-4)
FC Engelen - CHC: 4-3
FC Engelen - RKVSC: 10-1
CHC - DSC: 0-1

Groep 2 - 33
Rhelico - Unitas (1-3) en Sparta'30 - Dussense Boys (2-3)
Unitas - Sparta'30 (3-1) en Dussense Boys - Rhelico (6-0)
Rhelico - Sparta'30 (2-3) en Dussense Boys - Unitas (2-7)

Groep 2 - 37
GDC - Well (4-1)
Vlijmense Boys - Maliskamp (1-1)
Well - Vlijmense Boys (3-8) en Maliskamp GDC (1-1)
GDC - Vlijmense Boys (2-1) en Maliskamp - Well (4-2)

Groep 2 - 38 (West 2)
CKC - Overmaas (1-1) en Dilettant - WDS (6-1)
Overmaas - Dilettant (1-9) en WDS - CKC (5-0)
Overmaas - WDS (4-6) en Dilettant - CKC (4-5)

Groep 2 - 42
HHC'09 - FC Drunen (0-1) en Zwaluw VFC - OSC'45 (11-0)
OSC'54 - HHC'09 (3-4) en FC Drunen - Zwaluw VFC (0-4)
FC Drunen - OSC'45 (1-3) en Zwaluw VFC - HHC'09 (6-1)

Groep 2 - 42 (West 2)
Gouderak - Transvalia (3-0) en Antibarbari - VEP 3 (4-3)
VEP 3 - Gouderak (5-0) en (12:30 uur) Transvalia - Antibarbari (1-2)
VEP 3 - Transvalia (6-0) en Gouderak - Antibarbari (4-1)

Groep 2 - 45
Kerkwijk - Hedel (5-3)
BVV - Ophemert: 6-0
Ophemert - Kerkwijk: 3-0
Hedel - BVV: 1-6
Kerkwijk - BVV: 0-3
Ophemert - Hedel: 0-4

Groep 2 - 50
Schelluinen - SCO (6-2) en RightÓh - Oosterhout (4-1)
Oosterhout - Schelluinen (2-2)
SCO - Right'Oh: 1-4
Oosterhout - SCO (1-3) en Schelluinen - Right'Oh (2-2)

Groep 2 - 53
Jan van Arckel - BLC: 3-2
BMC - Den Dungen: 2-0
BLC - BMC: 2-3
Den Dungen - Jan van Arckel (2-1)
Den Dungen - BLC: 3-2
Jan van Arckel - BMC: 1-1

Groep 2 - 57
Alblaserdam - RCD (3-1) en DFC - SC Emma (3-0)
RCD - DFC (1-2) en SC Emma - Alblasserdam (1-2)
DFC - Alblasserdam (0-1)
RCD - SC Emma (5-3)

Groep 2 - 65
HSSC'61 - Lekvogels (4-1) en Be Ready - SV Meerkerk (2-2)
SV Meerkerk - HSSC'61 (1-3) en Lekvogels - Be Ready (1-2)
Lekvogels - SV Meerkerk (1-1) en Be Ready - HSSC'61 (2-4)

Groep 2 - 80
SVS'65 - Vuren (2-0) en Peursum - Hardinxveld (3-1)
Hardinxveld - SVS'65 (5-1) en Vuren - Peursum (2-3)
Vuren - Hardinxveld (1-1) en Peursum - SVS'65 (2-1)

Groep 2 - 81
ASH - DSS'14 (3-0) en GVV - Haaften (2-4)
Haaften - ASH (3-0)
DSS'14 - GVV (1-4)
GVV - ASH (5-3) en DSS'14 - Haaften (2-6)

Groep 3 - 08 (West 2)
Nicolaas Boys - Haastrecht (2-1) en Wilhelmus - Olympia 2 (1-0)
Olympia 2 - Nicolaas Boys (0-3) en Haastrecht - Wilhelmus (2-3)
Wilhelmus - Nicolaas Boys (4-1) en Haastrecht - Olympia 2 (2-1)

Groep 3 - 12 (West 2)
Cabauw - HMC (1-3) en WC - SVB Besiktas (3-2)
HMC - WVC (0-7) en SVB Besiktas - Cabauw (6-1)
Cabauw - WVC (0-6) en SVB Besiktas - HMC (2-2)

Groep 3 - 13 (West 2)
HDV - Stolwijk (4-1) en Van Nispen RKVV - Steeds Hooger (1-2)
Stolwijk - Van Nispen RKVV (1-1) en Steeds Hooger - HDV (0-2)
Stolwijk - Steeds Hooger (2-1) en Van Nispen - RKVV - HDV (3-2)

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >