Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht overschrijvingen in Altena

15 jun 2019, 11.44NieuwsUpdate
• Gwaeron Stout verruilt Kozakken Boys voor IJsselmeervogels. (foto: Jan Noorlandt)

ALTENA – In het Land van Altena hebben onder meer Kozakken Boys, Achilles Veen, Almkerk, Altena en Be Ready flink aan de weg getimmerd in de overschrijvingsperiode.

Hieronder een overzicht van de belangrijkste mutaties:

 

Kozakken Boys
Nieuw: Mark Veenhoven (Sparta), Bassou Boulghalgh (UNA), Nando Wormgoor (DOVO), Jordie van de Laan (Telstar), Dhanes Ghiraw (Vitesse Delft), Tarik Fagrach (clubloos), Collin de Kok (jeugdopleiding Willem 11), Norichio Nieveld (Top Oss), Nizar Mekkaoui (Baronie), Yassin Ouja (Unitas), Frenk Keukens (De Treffers), Kay Tejan (Quick Boys), Johnny Lommers (Kozakken Boys 2).
Gaan: Gwaeron Stout (IJsselmeervogels), Ahmed el Azzouti (IJsselmeervogels), Sanny Monteiro (IJsselmeervogels), Robert Mutzers (Helmond Sport), Hermon Tekleab (IFC), Aschwin Bakema (Alblasserdam), Diewe Kolbach (Roda Boys), Tim Eekman (Barendrecht), Irvingly van Eijma (Barendrecht), Julian Agatowski (Capelle).   

Achilles Veen
Nieuw: Remon Koenen (Dongen), Wesley Hereijgers (Kozakken Boys), Diego Meerveld (OJC Rosmalen), Kevin van Kempen (OJC Rosmalen), Teus Sebregts (UNA).
Gaan: Ilias Zaimi (onbekend), Flavio Andjole (onbekend), Freek Langermans (onbekend), Brian Peters (onbekend), Kees Schellekens (stopt).    

GRC 14
Nieuw: Max Opsteeg (opleiding NEC), Nicky Janssen (Tricht), Tjeerd Bron (Amerika), Rinie Ruitenberg (Kozakken Boys 2), Kelvin Ippel (Kozakken Boys 2).
Gaan: Danny Nguyen (Real Lunet) (overschrijving ingetrokken), Kenneth Hoeke (Altena), Samed Koksal (WSC)

Almkerk
Nieuw: Julles Bossers (TSC Oosterhout), Belmin Popara (WSC Waalwijk), Dylan van Exter (Baardwijk), Metin Ozaslan (Uno Animo), Jonathan van Eerd (UVV’40), Raphael Nartey (Kozakken Boys 2), Luqman Dawit (Kozakken Boys 2), Jonathan Yuya (Achilles Veen), Robin van der Drift (Haarsteeg).
Gaan: Niels Nieuwesteeg (Sliedrecht), Derk Hakkers (onbekend), Maba Jarbou (The White Boys), Nassin Aydin (Oosterhout).

Woudrichem
Nieuw: Jesse van Oord (Kozakken Boys 2).
Gaan: (niemand).

Wilhelmina’26
Nieuw: Lukasz Junatowski (Hedel), Christian van Oord (Kozakken Boys 2), Bart Jongejan (Kozakken Boys 2), Joran de Laat (jeugd Nivo Sparta), Nick van Gils (NEO’25), Lars ter Toolen (Haaften).
Gaan: Martijn Knoop (Roda Boys), Ruben Siland (Sleeuwijk). 

Altena
Nieuw: Denzel Libretto (Unitasza), Nick Linnenbank (Roda Boys), Kenneth Hoeke (GRC 14), Alexaner McDermot (Brederodes), Johan Cornet (Kozakken Boys 2). 
Gaan: Nick van Wanrooij (Olympia’60), Sjoerd Boons (stopt). 

Sleeuwijk
Nieuw: Ruben Siland (Wilhelmina’26), Toine van der Pijl (Kozakken Boys 2).
Gaan: Pasqualle Verwoerdt (stopt), Remko Viveen (lager elftal), Maarten de Bruijne (trainer 2e elftal), Patrick Sas (stopt).

NOAD’32
Nieuw: Delana Wilschut (clubloos), Mathieu de Bekker (BLC), Wessel v/d Boom (eigen jeugd), Ian Arendse (2e elftal), Stefan Herwijnen (2e elftal).
Gaan: Hamid Sarwari (Brederodes), Soeffiane Bakkali (WSC), John Pootjes (gestopt), Yanick Schuurmans (gestopt), Max Bouwmeester (gestopt), Rick Bouman (lager elftal).

GDC
Nieuw: Jurre van Veen (Kozakken Boys JO19).    
Gaan: (niemand).

Sparta’30
Nieuw: Brian Buskop (RFC), Dinant van Drunen (Almkerk).  
Gaan: Mike van Heukelum (lager elftal), Tim Verbruggen (lager elftal).

Be Ready
Nieuw: Rodney Schrauwen (WSC Waalwijk), Robin v/d Berk (Right’Oh), Richard Jansen (Right’Oh), Gijs Mulkes (RFCza), Aman Habtesulus (GJS). 
Gaan: Robin van der Noort (SCO), Tim van Dam (SCO), Jimmy Smits (stopt).

Dussense Boys
Nieuw: Jurek Eikhout (eigen jeugd), Joris de Kok (eigen jeugd), Merlijn Sevenhuizen (eigen jeugd), Djez van Biezen (eigen jeugd), Jacco de Graaf (eigen jeugd).
Gaan: Bart van Dongen (stopt), Werner Segeren (stopt), Bart de Rade (stopt).

Nico van Es

Verslaggever regio Land van Heusden en Altena Mail Nico >