Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht overschrijvingen regio Alblasserwaard

15 jun 2017, 23.59Nieuws
SteDoCo wil de degradatie zo snel mogelijk vergeten en komend seizoen een voorname rol spelen in de hoofdklasse. (foto: Rick den Besten)

ALBLASSERWAARD - Een stroom aan overschrijvingen bij de Alblasserwaardse club, met getalsmatig de meeste mutaties bij clubs als SteDoCo, De Zwerver, Alblasserdam, De Alblas (waar de broers Koremans vertrekken), Drechtstreek en Nieuw-Lekkerland.

Hardinxveld
Nieuw: Karsten de Graaf (De Zwerver), Johan Woltman (Peursum), Aron Eijkelboom (Peursum).
Weg: Roy van ’t Hoog (Sliedrecht), Rick Lodder (Nieuw-Lekkerland), Sjoerd de Groot (LRC Leerdam), Lex de Gier (ASWH 2), Umut Takac (Alblasserdam), Samir Amanzada (Leerdam Sport).

Sliedrecht
Nieuw: Mathijs Donatz (Xerxes/DZB), Michael Bommeleyn (Barendrecht), Aron de Keijzer (Nieuw-Lekkerland), Lennard van Geel (Wieldrecht), Roy van ’t Hoog (Hardinxveld), Ahmed Kelifa (SVW), Rick Schouten (Slikkerveer).
Weg: Stefan van Dam (stopt), Basjan Munten (stopt), Joey Rijsdijk (stopt), Arif Irilmazbilek (Heinenoord), Inam Quiliev (Alblasserdam), Nizar Mekkaoui (Magreb’90).

SteDoCo
Nieuw: Jair Balrak (Capelle), Rensy Barradas (Scheveningen), Morris van de Brink (MVV'58), Wilmar van Bruggen (SV Meerkerk), Bryan Jongeneel (Kozakken Boys) Raymon Kaarsemaker (SVS'65), Sercan Kurdal (Sportlust'46), Hayri Pinarci (DVS'33 Ermelo), Ricardo Samoender (Scheveningen), Mark Smith (DHC).
Weg: Rocco van Dam (Lekvogels), Gautam Kalpoe (Den Hoorn), Jermaine van Pijkeren (SC Botlek), Levi Slob (Nivo Sparta), Maurice van der Wilt (TOV), Ali Yilmaz (LRC Leerdam).

SV Meerkerk
Nieuw: Niels Kortlever (SteDoCo), Angelo Baal (Pelikaan).
Weg: Sander Vink (assistent-trainer Nivo Sparta), Wilmar van Bruggen (SteDoCo), Ruud Vink (stopt), Koen Vermeer (stopt), Klaas-Jan van Zessen (VVGZ), Michel van den Berg (SVS'65).

Ameide
Nieuw: Jelle de Haan (weer beschikbaar voor A-selectie).
Weg: Art Kruis (SV Noordeloos) Martijn Bakker (stopt).

VVAC
Nieuw: Erik-Jan Aantjes (weer beschikbaar voor A-selectie), Adel Ali Bouazzaoui (Sliedrecht JO19).
Weg: Lars Coerts (gaat lager spelen), Wouter Romeijn (stopt).

Schelluinen
Nieuw: Mohammed Badi (SVW), Daniel Goitom (SVW), Sven den Haan (had geen club), Pascal van der Wiel (pakt na studie voetbal weer op).
Weg: Marvin de Jong (Heukelum), Pieter Hofman (stopt ivm mariniersopleiding).

ASV Arkel
Nieuw: Jari van Baalen (GJS), Corne van Horik (Unitas), Elto van Veen (Unitas).
Weg: Ismael el Kadouri (Unitas zat), Naser El Mousati (Unitas zat), Ewout Verschoor (lager).

Nieuw-Lekkerland
Komen: Kevin Korrel (Groot-Ammers), Laurens Barnhoorn (De Alblas), Stefan Bitter (Spirit), Rick Lodder (Hardinxveld), Wim de Jong (De Jodan Boys), Tonnie Stok, Okan Arslan (beiden Alblasserdam), Marc Kruiper (Schoonhoven), Daniel Munoz (Pelikaan), Martijn Groen, Olaf Gaal, Daan Hol (allen tweede elftal).
Gaan: Ard Hartman (Rijsoord), Aron de Keijzer (Sliedrecht), Ruud Ouweneel (Groot-Ammers), Andy van Vugt (Streefkerk), Wesley Ebbers, Jordany Martinus, Regga Regales (allen EBOH), Jort van Meerkerk (De Zwerver), Damien Buwalda (Alblasserdam), Ruben Munoz, Raymon Slagboom (beiden stoppen).

Papendrecht
Komen: Thomas Muilwijk (’s Gravendeel), Kenneth Klaverweide (Kocatepe), Jeroen Blom (De Alblas), Justin Beemsterboer (TSC), Jeroen v.d. Zeeuw (VVGZ).
Gaan: Claudio de Barros (Heerjansdam), Djordi de Boer (De Alblas), Kevin van Meerkerk (De Zwerver), Mark Schreurs (DHV), Cory Ndongola (Drechtstreek), Jeffrey Beek (gaat lager spelen).

Drechtstreek
Komen: Robin Bezemer  (Binnenmaas), Rolin Notenboom ( Binnenmaas), Joris Moesman (Oranje Wit), Michael Slingelrand (Groote Lindt), Björn van Ingen (Groote Lindt), Dylan Littel (ASWH), Tom Vermeij (IFC), Romano Visser (IFC), Cory Ndongala (Papendrecht), Dennis Rijntjes (Papendrecht) en Lennart van den Heuvel (Papendrecht), Jelle van Zijl en Ivan Reijwerkerk (ZBC'97)
Gaan: Marvin Otte (De Alblas), Erwin van der Heiden (De Alblas), Mischa Groeneveld (Sliedrecht), Patrick Tukker (Groote Lindt), Jordi Wessels (GSC/ODS), Martijn de Jong (gestopt).

De Alblas
Komen: Rianto Vritaal; (Binnenmaas), Jordy Krecke (Binnemaas), Djordi de Boer (Papendrecht), Rhaudy Diamant (Oranje Wit), Gert Zuidgeest (Oranje Wit), Robin de Boer (Pelikaan), Marvin Otte (Drechtstreek), Erwin v.d. Heiden (Drechtstreek).
Gaan: Remco van der Burgh (Oranje Wit), Laurens Barnhoorn (Nieuw-Lekkerland), Jeroen Blom (Papendrecht), Chris Koremans (Duiveland), Remco Koremans (Duiveland).

Alblasserdam
Komen: Inam Quiliev (Sliedrecht), Umut Takac (Hardinxveld), Ebu Öztürk (Heerjansdam), Damiën Buwalda (Nieuw-Lekkerland), Jason Twigt (Nieuw-Lekkerland), Diogo Lopes de Barros (Leonidas) , Dennis Tims (IFC-zondag), Marvin Tims (ZBC 79), Carlo Diaz (pakt het voetballen na 1,5 jaar afwezigheid ook weer op).
Gaan: Leroy Rubio Rijsdijk (DFC), Tonnie Stok (Nieuw-Lekkerland), Okan Arslan (Nieuw-Lekkerland), Robin Lodder (De Zwerver), Edar Salomao (COAL).

De Zwerver
Komen: Bas Bijkerk (Heinenoord), Robin Lodder (Alblasserdam), Guido Luiten (Heinenoord), Jort van Meerkerk (Nieuw-Lekkerland), Lucas Adelino (Pelikaan), Abdel Es-Soualhi (Pelikaan), Kevin van Meerkerk (Papendrecht).
Gaan: Karsten de Graaf (Hardinxveld), Mark Kerkhoven (RVVH), Alain van den Oever (Streefkerk), John van Krimpen (stopt), Vincent Luiten (stopt), Shagmar Mari (lager), Raymon Visser (lager).

Streefkerk
Komen: Alain van den Oever (De Zwerver), Andy van Vugt (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Derrick Verheij (stopt).

Lekvogels
Komen: Swen van Dorp (EDO), Tom Boerboom (Brederodes).
Gaan: -

SV Noordeloos
Komen: Art Kruis (Ameide), Djen Elsman (GJS jeugd).
Gaan: Mark Maasland (stopt).

Groot-Ammers
Komen: Timo Schollaardt (NAC Breda O19), Ruud Ouweneel (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Kevin Korrel (Nieuw-Lekkerland), Casper Nieuwenhuizen (ass.trainer Almkerk).

HSSC’61
Komen: Mark Steenbeek (Leerdam Sport), Jan Donker (ASH).
Gaan: Johan van Es (Brederodes), Lucas van Dam (Delta Sports), Laurens van Leeuwen (gaat lager spelen), Kees Kool (stopt).

Peursum
Komen: Hans van Kranenburg (Aquila).
Gaan: Aron Eijkelboom (Hardinxveld), Johan Woltman (Hardinxveld).

Lees meer over : overschrijvingen, Alblasserwaard