Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht overschrijvingen regio Alblasserwaard

15 jun 2019, 22.06NieuwsUpdate
Kevin Korrel verruilt Nieuw-Lekkerland voor Schelluinen. (foto: Rick den Besten)

Nieuw-Lekkerland
Komen:
Remco van der Burgh (Oranje Wit)
Damien Muller (Oranje Wit)
Maarten de Zeeuw (was clubloos)
Jesper Harmans (Oranje Wit)
Harold Vrolijk (Jodan Boys)
Jari Zijderveld (IFC)

Gaan
Okan Arslan (RVVH)
Tonnie Stok (RVVH)
Marc Kruijper (RVVH)
Jeroen Wolf (stopt)
Kevin Korrel (Schelluinen)

Papendrecht
Komen:
Rhaudy Diamant (De Alblas)
George Tomas de Brito (Maense)
Nimibo Zongo (Oranje Wit)
Djordi de Boer (De Alblas)
David Tshibanda (Sliedrecht)
Vadsun Vidal de Jesus  (Alblasserdam)
Haris Brzac (Drechtstreek)

Gaan:
Daeley van der Graaff (Drechtstreek)
Jaerlon Martina (Oranje Wit)
Axel Brown (Zwarte Pijl)

Drechtstreek
Komen:
Daeley van der Graaff (Papendrecht)
Erwin van der Heijden (De Alblas)
Ralph van der Giessen (FC Binnenmaas)
Musab Abdirahman (SVW)
Gianni Westrate (EBOH)
Daniel Munoz (De Zwerver)

Gaan:
Justin Blaauw (Wieldrecht)
Haris Brzac (Papendrecht)

De Zwerver
Komen:
Chris Koremans (Duiveland)
Damien de Jong (Schelluinen)
Jeffrey Gelderblom (De Alblas)

Gaan:
Jort van Meerkerk (gaat lager spelen)
Daniel Munoz (Drechtstreek)
Niels Verloop (stopt vanwege aanhoudende enkelklachten)

Alblasserdam
Komen:
Aschwin Bakema (Kozakken Boys)
Max Busé (FC Dordrecht)
Umut Takac (LRC)
Jordy Wemelsfelder (NSVV)
Ahmet Kuyucu (VVGZ)
Stefano Taveres (Pelikaan)
Dogukan Senol (Sliedrecht)

Gaan:
Vadsun Vidal de Jesus   (Papendrecht)
Junior Visser (De Alblas)

Streefkerk
Komen:
Niemand

Gaan:
Niemand

De Alblas
Komen:
Junior Visser (Alblasserdam)
Stijn Verkerk (Drechtstreek)

Gaan:
Rhaudy Diamant (Papendrecht)
Djordi de Boer (Papendrecht)
Erwin van der Heijden (Drechtstreek)
Jeffrey Gelderblom (De Zwerver)
André de Vos (Nieuw-Lekkerland, lager elftal)

Groot-Ammers
Komen: Tunay Akin (RVVH-O19)
Gaan: Albert Musaj (Schelluinen)

VVAC
Komen: -
Gaan: -

Peursum
Komen: -
Gaan: Jaap Woltman (stopt)

SV Noordeloos
Komen:
Mergim Shala (SVW)
Goran Vet (Hardinxveld)
Said Achouki (SVW)

Gaan: Art Kruis (stopt)

Sliedrecht
Komen:
Quincy Bartens (GJS)
Thimo Ponsen (FC Lienden)
Anthony Fortes Furtado (Oranje Wit)
Niels Nieuwesteeg (Almkerk)
Maxime Kivaka Ndona (WNC)

Gaan:
Gavir Breidel (Rijsoord)
Roy van ’t Hoog (ASWH)
Sjoerd van der Waal (stopt, assistent-trainer ASWH)

Hardinxveld
Komen: Mitch Klein ('s Gravendeel), Doni Eugenia (EBOH), Lex de Gier (ASWH), Brian Plooij (Hermes DVS) en Lewis Makengo (SSS).
Gaan:

SteDoCo
Komen:
Kyle Doesburg  HSV Hoek
Marc Ripmeester  Sparta Rotterdam
Sam van Dorremalen  OJC Rosmalen
Wesley Meeuwsen OJC Rosmalen
Michiel van Doggenaar  MVV Maastricht
Bram van Eijk  VV Capelle
Jordy Zielschot  RKC Waalwijk (keeper)

Vertrekken:
Wilmar van Bruggen - Trainer SteDoCo-jeugd
Ricardo Samoender - HBS
Toby Mulder - ASWH
Michel Franken - ASWH (keeper)
Medhanie Habtemariam - Unitas-zondag
Rensy Barradas  - HBS

SV Meerkerk
Komen: Michael Looijen en Donny van de Wiel (beiden Vriendenschaar)
Stoppen: Gijsbert Bruynes, Gert-Jan Koekkoek en Wilco den Tuinder
Weg: Paul Luzineau (Schelluinen)

Ameide
Weg: Joost van den Berg (lager) en Richard den Hartog (lager)
Nieuw: Robbert Bakker sluit na blessureleed weer aan

Schelluinen
Nieuw:
Rida Assaban (Unitas)
Fadelme Elonga (Unitas)
Sil Muller (Unitas)
Marvin de Jong (Heukelum)
Erik Kerkhoven (Rijsoord)
Kevin Korrel (Nieuw-Lekkerland)
Yori de Koter (GJS)
Albert Musaj (Groot-Ammer)
Luuk Zuidervaart (Groot-Ammers)
Robin Zonneveld Piek (SteDoCo)
Paul Luzineau (Sv Meerkerk)

Weg:
Damien de Jong (De Zwerver)

ASV Arkel
Nieuw: IJsbrand van Eldik, Sergio Thijs (beiden Unitas-zaterdag)
Weg: Eltjo van Veen (Unitas-zaterdag)

Lekvogels:
Gestopt: Swen van Dorp

HSSC’61
Nieuw: Floris Kool (Heukelum)
Weg: Niemand