-->

Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen nacompetitie (regioclubs) zaterdag en zondag

16 jun 2018, 18.30NieuwsUpdate

REGIO - Het nacompetitieprogramma is bekend, de strijd om promotie en degradatie kan beginnen.

Onderstaand het programma, daar waar het betrekking heeft op de regioclubs. Gewijzigde aanvangstijden krijgen we graag door via e-mail (info@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of via onze Facebookpagina.

Derde divisie - hoofdklasse zaterdag

Dinsdag 29 mei
(A) Excelsior'31 - Capelle: 1-4
(B) SteDoCo - Berkum: 1-2
(C) Hoek - Spijkenisse: 1-0
(D) Ajax - Ter Leede: 2-0

Zaterdag 2 juni
Capelle - Excelsior'31: 1-2
Berkum - SteDoCo: 2-3 (SteDoCo wint na strafschoppen)
Spijkenisse - Hoek: 2-2
Ter Leede - Ajax: 2-0 (Ajax wint na strafschoppen)

Dinsdag 5 juni
SteDoCo- Capelle: 0-1
Ajax - Hoek: 1-3

Zaterdag 9 juni
Capelle - SteDoCo: 0-3 (SteDoCo promoveert naar derde divisie)
Hoek - Ajax: 1-2 (Hoek promoveert naar derde divisie)

Zaterdag 16 juni
Capelle - Ajax (op neutraal terrein): 1-2 (Capelle degradeert naar hoofdklasse, Ajax promoveert naar derde divisie)

Hoofdklasse - 1e klasse zaterdag

Zaterdag 2 juni
Groningen - WNC: 3-1 (WNC uitgeschakeld)
Xerxes DZB - Oranje Wit: 3-0 (Oranje Wit uitgeschakeld)

ZUID I - 1C - 2E - 2F

Zaterdag 2 juni
(A) SVL - Brederodes 5-4
(B) Woudenberg - Terneuzense Boys: 3-0
(C) Roda Boys/Bommelerwaard - Oostkapelle: 5-3
(D) SSV'65 - Pelikaan: 3-1

Zaterdag 9 juni
(E) Woudenberg - SSV'65: 5-2
(F) SVL - Roda Boys/Bommelerwaard: 3-1

Zaterdag 16 juni
Woudenberg - SVL (finale): 0-1 (SVL blijft eersteklasser, Woudenberg degradeert naar tweede klasse)

2F - 3C - 3D

Zaterdag 2 juni
(A) SV Meerkerk - SSC'55: 1-1 (SV Meerkerk w.n.s.)
(B) Hardinxveld - De Alblas: 4-2
(C) SV Capelle - Streefkerk: 2-0
(D) De Zwerver - Altena: 3-4

Zaterdag 9 juni
(E) Hardinxveld - Altena: 0-2 (Hardinxveld degradeert)
(F) SV Meerkerk - SV Capelle: 1-2 (SV Meerkerk degradeert)

Zaterdag 16 juni
Altena - SV Capelle (finale): 2-1 (Altena promoveert naar tweede klasse, SV Capelle blijft derdeklasser)

3A - 3B - 3C - 3D - 4A - 4B - 4C - 4D

Zaterdag 2 juni
(C) ZBC'97 - VVAC: 0-1
(D) Olympia'60 - RFC: 1-6

Zaterdag 9 juni
Asperen - GSC/ODS: 3-0 (Asperen blijft derdeklasser)
Herovina - Unitas: 1-1 (Unitas w.n.s.; Unitas promoveert, Herovina degradeert)
ONI - VVAC: 1-3 (VVAC promoveert)
Groot-Ammers - RFC: 0-3 (RFC promoveert)

WEST 1 en 2

Zaterdag 2 juni
DCV - Honselersdijk: 1-2 
Spirit - FC Binnenmaas: 2-2 (Spirit w.n.s.)
VVZ’49 - SV Lopik: 0-7
Maense - Bergambacht: 1-2
Lekkerkerk - Gouda: 3-0
VDL - Dilettant: 4-1 

Zaterdag 9 juni
VDL - Spirit: 0-3
SV Lopik - Hilversum: 1-0
Lekkerkerk - CKC: 2-1
Victoria'04 - Bergambacht: 1-2

Zaterdag 16 juni
Spirit - Rijnmond Hoogvliet Sport: 5-1 (Spirit promoveert naar tweede klasse)
BFC - SV Lopik: 3-0
Lekkerkerk - Bergambacht: 3-1 (Lekkerkerk blijft derdeklasser, Bergambacht blijft vierdeklasser)

Zaterdag 23 juni
HBOK - SV Lopik

ZONDAGVOETBAL

Zondag 3 juni
EMK - Alem: 2-2 (Alem w.n.s.)
Schijndel - DSC: 3-1 (na verlenging)
MEC’07 - Jan van Arckel: 4-4
Hedel - Berkdijk: 4-0
HHC'09 - Gloria UC: 1-1

Zondag 10 juni
Jan van Arckel - MEC'07: 0-0 (JvA wns en promoveert naar 4e klasse)
Gloria UC - HHC'09: 0-3
Nieuwkuijk - Alem: 3-2
Berkdijk - Hedel: 4-2 (Hedel promoveert)

Zie ook:

https://www.knvb.nl/nieuws/districtsnieuws/district-zuid-i/48075/speelschemas-nacompetitites-senioren-en-jeugd

https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/47667/speelschemas-landelijke-nacompetities

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : nacompetitie, programma, speelschema