Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen oefenduels voorbereiding 2018-2019

18 sep 2018, 12.45NieuwsUpdate

REGIO - De voorbereiding op het voetbalseizoen 2018-2019 is begonnen.

Regio-Voetbal houdt weer een overzicht van de oefenwedstrijden in de regio bij. Aanvullingen (en ontbrekende uitslagen) kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

DINSDAG 18 SEPTEMBER
Schelluinen - Herovina: 7-0
Dinteloord - Unitas zondag: 1-1
Unitas zaterdag - Altena: 0-2
Jonathan - SC Everstein: 2-1

DINSDAG 25 SEPTEMBER
20:30 uur, Sliedrecht - Unitas zondag

WOENSDAG 26 SEPTEMBER
20:00 uur, Vianen - Voorwaarts

Uitslagen

DINSDAG 11 SEPTEMBER
Kozakken Boys - TSC: 8-2
SVW - WNC: 2-0
Almkerk - Sarto: 2-1
RVVH - Papendrecht: 5-1
Wilhelmina'26 - SC 't Zand: 2-0
Sleeuwijk - Hardinxveld: 2-2
Altena - TSC: 0-0
GJS - Wieldrecht: 3-1
Dilettant - De Zwerver: 0-1
VVGZ - Hillegersberg: 4-2
Oosterhout - ASV Arkel: 0-2
Asperen - ASWH 2: 4-0
Tricht - Theole
GRC 14 2 - Zuilichem: 1-2
Groote Lindt - FC Binnenmaas: 3-3
Sparta'30 - Kozakken Boys 2: 3-3
HRC'14 - GDC
BZS - Beesd
Sliedrecht - ASWH: 2-1
Focus'07 - Haaften: 0-2
Pelikaan - NSVV: 3-3
Groeneweg - Spirit: 1-5
WSC - HHC'09: 1-4

WOENSDAG 12 SEPTEMBER
Vianen - Schoonhoven: 0-1

DINSDAG 4 SEPTEMBER
Argon - LRC: 1-0
Unitas - Montfoort: 3-0
Almkerk - Rood Wit: 3-2
GRC 14 - Wilhelmina'26: 3-1
De Jodan Boys - ASWH combi: 6-2
GJS - SV Meerkerk: 1-0
Streefkerk - Nieuw-Lekkerland: 1-0
Alblasserdam - Papendrecht: 3-1
ONI - ASV Arkel: 1-2
SVW - Zuilichem: 3-0
Drechtstreek - Haaften: 1-1
Schelluinen - Pelikaan: 5-1
's-Gravendeel - Groote Lindt: 5-4
Hedel - GVV'63: 0-3
Alem - Elshout: 5-0
Kerkwijk - HRC'14: 4-1
Lekkerkerk - Spirit: 0-1

DINSDAG 28 AUGUSTUS
NOAD'32 - Jan van Arckel: 5-2
Roda Boys - Nulandia: 4-2
VVGZ - Hellevoetsluis: 5-3
Nooit Gedacht - Haaften: 2-2
Nivo Sparta comb - SC Everstein: 4-0
Nivo Sparta comb - Asperen: 4-1
Sleeuwijk - GJS: 3-3
Elinkwijk - LRC: 5-7
Papendrecht - Wieldrecht: 1-2
Benschop - Geinoord: 3-4
WNC - Nieuw Utrecht: 3-2
HSSC'61 - Altena: 1-2
VVAC - Tricht: 3-4
Schelluinen - Peursum: 2-0
SV Meerkerk - Focus'07: 2-2
DCV - RVC'33: 0-3
PSV-ama - Brakel: 2-1
Sparta'30 - SV Noordeloos: 1-1
Woudrichem - Herovina: 5-2
Groot-Ammers - Bergambacht: 1-3
Vuren - Leerdam Sport'55: 4-3
GDC - Zuilichem: 1-3
GVV - GVV'63: 0-5
Lekvogels - PVCV: 1-6
SVS'65 - Achilles Veen 2: 4-0
WSV Well - HRC'14: 2-2
Dussense Boys - Almkerk 2
Hedel - RKVSC: 1-0
Kerkwijk - Wadenoijen: 2-0
HRC'14 - Roda Boys 2: 2-4
Cabauw - Vianen: 2-2
Stolwijk - FC Perkouw: 0-0
DeltaSports'95 - Heukelum: 1-0
JSV Nieuwegein - Brederodes: 4-1
Wilhelmina'26 - Almkerk: 1-3
Sliedrecht - Madese Boys: 5-0
ASWH - FC 's-Gravenzande: 2-3
Maliskamp - HHC'09: 1-3
Raamsdonk - RFC: 1-1
Nieuwkuijk - SSC'55: 5-1

ZONDAG 26 AUGUSTUS
Vlijmense Boys - DSC: 2-2
Heerewaarden - Alem: 0-13
NLC'03 - Hedel: 4-2
IFC zon - VOC: 3-0
Beesd - DSZ
Stolwijk - Taurus: 5-3

ZATERDAG 25 AUGUSTUS
- Finaledag Zwijndrechts kampioenschap bij ZBC'97
finale Heerjansdam - VVGZ: 1-0

- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC (NOAD'32 winnaar)
NOAD'32-Wilhelmina'26: 3-0
GDC-Achilles Veen: 2-2

SVM - SC Everstein: 2-3
Benschop - Nita: 3-1
Achilles Veen - DHSC: 2-0
Alblasserdam - HSSC'61: 3-3
Vianen - OSM'75: 0-5
Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit met: Rijsoord-GJS (2-0) en Oranje Wit-Jong FC Dordrecht (3-0)
Spijkenisse - Unitas zondag: 0-1
Nieuw-Lekkerland - Nivo Sparta: 3-1
Bunnik - Woudrichem: 1-4
Almkerk - Victoria: 2-3
GRC 14 - SVA Papendorp: 6-1
Altena - Dubbeldam: 3-0
De Alblas - Papendrecht: 1-7
SV Meerkerk - Schoonhoven: 1-2
Heukelum - Smerdiek: 2-1
Schelluinen - SV Lopik: 1-1
Sparta'30 - RKVSC: 0-0
Tricht - Asperen: 2-0
Groot-Ammers - Lekkerkerk: 0-0
Leerdam Sport - SVW: 0-1
Hardinxveld - Oranje Wit comb.: 1-4
GVV'63 - Zuilichem: 1-3
Herovina - Sleeuwijk: 1-7
Unitas zaterdag - SVS'65: 4-1
ODC - Brederodes: 1-1
Lekvogels - SVF Cothen: 2-5
Haaften - Berchem Sport: 4-2
FC Perkouw - Gouderak: 10-0
DVSA - Vuren: 3-6
BSC Roosendaal - Brakel: 3-1
ASH - GRC 14 2: 3-2
RFC - WSV Well: 2-3
IFC - Strijen: 2-1
HRC'14 - Roda Boys 2
SV Noordeloos - Oosterhout: 2-5
Oudewater 2 - SPV'81: 1-1
Peursum - Streefkerk (finale 25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC): 1-0
VVAC - Ameide (3e en 4e plaats toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC): 3-4
Valleivogels - Sliedrecht: 1-3
Kerkwijk - ONI: 2-5
TSC - LRC: 1-0
CVV Zwervers - Spirit: 1-2
SVS - DCV: 2-1
MVV'58 - Vriendenschaar: 0-6
Finale Jan Stam Toernooi bij Wieldrecht > Wieldrecht-De Zwerver 2-5
DFS - WNC: 2-2
Jan van Arckel - GVV Geldermalsen: 2-3

DONDERDAG 23 AUGUSTUS
- Jan Stam Toernooi bij vv Wieldrecht met deelname van: De Zwerver, Pernis, Dubbeldam-zon en Wieldrecht
De Zwerver - Pernis: 7-4
Wieldrecht - Dubbeldam: 7-1
Bergambacht - SV Lopik: 2-3
Beesd - LRC 2: 2-2

WOENSDAG 22 AUGUSTUS
Vianen - JSV zondag: 3-1

DINSDAG 21 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
NOAD'32-GDC: 1-2
Achilles Veen-Wilhelmina'26: 3-1
- Voorronde kampioenschap Zwijndrect bij ZVV Pelikaan:
Pelikaan - Groote Lindt: 1-0
VVGZ - Pelikaan: 0-0
Groote Lindt - VVGZ: 0-1

Sparta'30 - Brakel: 0-3
GRC 14 2 - SVS'65: 1-1
Oranje Wit - GJS (Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit): 0-1
Rijsoord - Jong FC Dordrecht (Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit): 2-2 (R w.n.s.)
Roda Boys - LRC Leerdam: 1-1
Heerjansdam - SC Feyenoord: 1-0
Heukelum - Leerdam Sport'55: 4-0
DHSC - WNC: 2-2
Spirit - DCV: 2-0
SV Top Oss - Nivo Sparta: 3-3
Altena - Oosterhout: 6-0
SVW - Haaften: 3-1
Alblasserdam - Lekkerkerk: 0-0
VVAC - Peursum (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC): 0-1
Ameide - Streefkerk (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC): 1-3
Hardinxveld - SSC'55: 5-2
Herovina - ASV Arkel: 0-3
Vuren - SV Meerkerk: 2-1
HSSC'61 - IFC: 3-3
GVV - MVV'58
Kerkwijk - Ophemert: 3-2
Rhelico - Schalkwijk
Nieuw-Lekkerland - Unitas zondag: 0-3
GRC 14 - Brederodes: 5-0
IJFC - Almkerk: 1-0
Focus'07 - Lekvogels: 4-0
Strijen - ZBC'97: 3-1
OSC’45 – RKVSC: 2-1

ZONDAG 19 AUGUSTUS
IFC - Spartaan'20: 3-0

ZATERDAG 18 AUGUSTUS
SVW wint Rob Colijn Memorial bij GJS
SVW - Schelluinen: 1-0
GJS - Herovina: 2-0
Herovina - SVW: 0-0
GJS - Schelluinen: 0-0
Schelluinen - Herovina: 3-1
GJS - SVW: 0-1

12:00 uur, Lopikerwaardtoernooi bij SPV'81 met deelname van Benschop, Cabauw, SV Lopik en SPV'81
- Benschop winnaar

Kozakken Boys - Acihilles Veen: 2-2
SC Everstein - Schoonhoven: 0-3
Roda Boys - Vriendenschaar: 4-0
Nivo Sparta - VVGZ: 2-1
Unitas zat - GVV'63: 2-3
Zuidvogels - LRC Leerdam: 1-2
Altena - Nieuw-Lekkerland: 0-3
FC De Bilt - GRC 14: 1-1
Woudrichem - ASV Arkel: 4-1
Papendrecht - Groote Lindt: 3-2
Almkerk - Unitas zondag: 0-2
Alblasserdam - vv Klundert: 1-1
Oud Beijerland - Drechtstreek: 1-1
Tricht - IJFC: 0-2
De Alblas - ZBVH: 2-2
IFC zat - GSC/ODS: 8-1
DCV - Sliedrecht: 1-4
Streefkerk - Hardinxveld: 1-0
Lekvogels - Delta Sport
SV Capelle - Kozakken Boys 2
Brederodes - Focus'07: 1-2
Dilettant - RCL: 1-2
ASH - Almkerk 2
Benschop - SKV: 0-0
Asperen - SVS'65: 3-0
Kerkwijk - Sparta'30: 2-2
WNC - Scherpenzeel: 3-1
SDV Barneveld - Oranje Wit: 2-4
Vianen - Kamerik: 4-2
MVV'58 - Haaften: 1-2
Heerjansdam - ZBC'97: 7-2
Troostfinale Jan Lingen Bokaal: Stolwijk - Moordrecht
Jan van Arckel - RKVSC: 8-2
Finale Jan Lingen Bokaal: Gouderak - Haastrecht: 2-4
RKSV Boxtel - Brakel: 3-2
GVV - sv BLC: 1-3

DONDERDAG 16 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup:
NOAD'32-Achilles Veen: 1-1
Wilhelmina'26-GDC: 4-2

- DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos: DFC en Dubbeldam plaatsen zich voor de finale

Haastrecht - Stolwijk (Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak): 1-0
ASWH - Jong FC Dordrecht: 3-1
DSC - Heeswijk: 1-2
Gouderak - Moordrecht (Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak): 2-1

DINSDAG 14 AUGUSTUS
ASWH - IFC 6-1, ASWH wint de Ambacht Cup
Rijsoord - RVVH (Ridderkerk Toernooi) 0-4
SteDoCo - GRC 14 2-0
EBOH - Nieuw-Lekkerland 1-4
Roda Boys - RKSV Schijndel 2-1
SHO - VVGZ 2-0
Brakel - SVW 2-0
MVV'58 - Altena 2-9
Jan van Arckel - FC Drunen 5-0
Unitas zondag - Achilles Veen 1-3

ZONDAG 12 AUGUSTUS
Jan van Arckel - TGG 1-12
IFC zon - ONA 9-1

ZATERDAG 11 AUGUSTUS
DHSC - Unitas zondag 1-0
VC Vlissingen - SteDoCo 0-1
Sliedrecht - RVVH 1-0
VVGZ - Zundert 3-1
Oranje Wit - FC Dordrecht 1-5
GRC 14 - DFC 2-1
GDC - MVV'58 1-1
Tricht - Schoonhoven 1-1
Rijsoord - Spartaan'20 3-1
SC Everstein - BVV Den Bosch 0-2
Achilles Veen - UDI'19 5-2

VRIJDAG 10 AUGUSTUS
Kozakken Boys - RKC Waalwijk: 1-2

WOENSDAG 8 AUGUSTUS
Nivo Sparta - FC Den Bosch: 0-8
IFC zon - Zwaluwen: 2-2

DINSDAG 7 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Sportlust'46: 2-3
Achilles Veen - OJC Rosmalen: 2-0

ZATERDAG 4 AUGUSTUS
FC Groningen O23 - Kozakken Boys: 2-0
SteDoCo - Sparta Nijkerk: 1-1
DOVO - Unitas zondag: 1-0
ASWH - Westlandia: 2-2
Dongen - IFC zon: 1-3
Cluzona - Achilles Veen: 0-2

DINSDAG 31 JULI
Kozakken Boys - SC Feyenoord: 2-0
SteDoCo - FC Lienden: 0-1
ASWH - FC Dordrecht: 0-1

ZATERDAG 28 JULI
Kozakken Boys - Quick Boys: 3-5
FC Den Bosch - Suriname (op terrein Roda Boys/Bommelerwaard): 4-0
ASWH - TEC: 1-1
DOVO - SteDoCo: 0-2

WOENSDAG 25 JULI
Unitas zondag - Jong FC Dordrecht: 2-0

DINSDAG 10 JULI
ASWH - Excelsior Rotterdam: 3-4
Roda'46 - Heukelum: afgelast

ZATERDAG 30 JUNI
JSV Nieuwegein - Heukelum: 2-3

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >