Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen oefenwedstrijden voorbereiding seizoen 2019-2020

17 jul 2019, 07.28NieuwsUpdate

REGIO - In de aanloop naar het nieuwe seizoen zal er door de regioclubs op grote schaal worden geoefend.

Regio-Voetbal houdt weer een overzicht van de oefenwedstrijden in de regio bij. Aanvullingen kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

ZATERDAG 13 JULI
DCV - FC Dordrecht: 0-6

ZATERDAG 20 JULI
13:00 uur, ASWH - Halsteren
17:00 uur, FC Den Bosch - FC Dordrecht (bij Nivo Sparta in Zaltbommel)

WOENSDAG 24 JULI
19:30 uur, FC Al Feiha - ASWH

DONDERDAG 25 JULI
20:15 uur, Kozakken Boys - Al Feiha

ZATERDAG 27 JULI
13:30 uur, ASWH-Barendrecht en ASWH-FC Groningen (combinatie)
14:30 uur, FC Lienden - SteDoCo
17:00 uur, Kozakken Boys - OSS'20
GVVV - OJC Rosmalen

DINSDAG 30 JULI
19:00 uur, ASWH - FC Dordrecht
20:00 uur, Kozakken Boys - OJC Rosmalen
20:00 uur, SteDoCo - Jong RKC Waalwijk

ZATERDAG 3 AUGUSTUS
14:30 uur, Achilles Veen - SteDoCo
14:30 uur, Jong Volendam - Kozakken Boys
14:30 uur, ASWH - Goes
14:30 uur, Unitas zon - De Jodan Boys

DINSDAG 6 AUGUSTUS
19:00 uur, Smitshoek - Heerjansdam (toernooi Smitshoek)
20:00 uur, SteDoCo - Kozakken Boys

WOENSDAG 7 AUGUSTUS
20:00 uur, Westlandia - IFC zon

DONDERDAG 8 AUGUSTUS
* Toernooi biuj OJC Rosmalen met ASWH, UNA en Achilles Veen

ZATERDAG 10 AUGUSTUS
* Toernooi bij OJC Rosmalen met ASWH, Achilles Veen en UNA
12:30 uur, Heerjansdam - Capelle (toernooi Smitshoek)
14:00 uur, Vianen - SV De Vecht
14:30 uur, Spijkenisse - Unitas
14:30 uur, Sliedrecht - Sportlust'46
14:30 uur, GRC 14 - DHSC
14:30 uur, Schoonhoven - Unitas zat
14:30 uur, Lekkerkerk - Hermes/DVS
15:00 uur, SV Spakenburg - SteDoCo
15:00 uur, Kozakken Boys - Jong FC Den Bosch

ZONDAG 11 AUGUSTUS
14:00 uur, DHC - IFC

DINSDAG 13 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - Baronie
20:00 uur, Unitas zon - OSS'20
20:00 uur, GRC 14 - White Boys
20:00 uur, Altena - Schelluinen
20:00 uur, IFC zon - Heinenoord
20:00 uur, SVW - Herovina
20:00 uur, Theole - GVV'63
20:00 uur, SV Noordeloos - Vianen
20:00 uur, RVVH - Bolnes (Ridderkerk Toernooi bij Bolnes)

WOENSDAG 14 AUGUSTUS
19:45 uur, Breukelen - LRC Leerdam (Thorbecke Toernooi in Utrecht)
20:45 uur, LRC Leerdam - Maarssen (Thorbecke Toernooi in Utrecht)
20:00 uur, Slikkerveer - Rijsoord (Ridderkerk Toernooi bij Bolnes)

DONDERDAG 15 AUGUSTUS
* DFC-toernooi met Papendrecht, EBOH, DFC en Wieldrecht
20:00 uur, FC Dordrecht AM toernooi bij Coal

ZATERDAG 17 AUGUSTUS
12:00 uur, LRC Leerdam - DHSC (Thorbecke Toernooi in Utrecht)
13:00 uur, Elinkwijk - LRC Leerdam (Thorbecke Toernooi in Utrecht)
12:00 uur, Finaledag Ridderkerktoernooi bij Bolnes
13:00 uur, Rob Colijn Memorial bij Schelluinen met: Schelluinen. Herovina, SVW en GJS
13:00 uur, Alblasserdam - Haaften
* DFC-toernooi met Papendrecht, EBOH, DFC en Wieldrecht
* Vianen toernooi bij Patria
14:00 uur, IJFC - Schoonhoven
14:30 uur, DFS - Unitas
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - De Zwerver
14:30 uur, VVGZ - Nivo Sparta
14:30 uur, ASWH - Baronie
14:30 uur, SC 't Zand - GRC 14
14:30 uur, ASV Arkel - Groote Lindt
14:30 uur, Wilhelmina'26 - SV Meerkerk
14:30 uur, Altena - HSSC'61
14:30 uur, Heukelum - Peursum
14:30 uur, Hardinxveld - Heerjansdam comb.
14:30 uur, Jan van Arckel - OJC Rosmalen 2
14:30 uur, Tricht - Focus'07
14:30 uur, SC Everstein - Cito Oss
14:30 uur, Vuren - SV Noordeloos
14:30 uur, IFC - Asperen
14:30 uur, ASH - GRC 14 2
14:30 uur, Sparta'30 - Rhelico
14:30 uur, Unitas zat - Oranje Wit 2
14:30 uur, Brederodes - OSM'75
14:30 uur, Benschop - ASV Arsenal
14:30 uur, Bergambacht - FC IJsselmonde
14:30 uur, Lekkerkerk - LMO
14:30 uur, SPV'81 - Cabauw (Lopikbokaal)
15:00 uur, Kozakken Boys - Alphense Boys
15:00 uur, Heerjansdam - SC Feyenoord
15:00 uur, MVV'58 - GDC
15:00 uur, BZC'14 - BSC Roosendaal (sportpark De Meidijk)
16:00 uur, CHC - Roda Boys
16:00 uur, GVV - BLC
17:00 uur, Alem - Woudrichem
20:00 uur, WNC - De Meern

ZONDAG 18 AUGUSTUS
* FC Dordrecht AM toernooi bij COAL
12:00 uur, Hedel - Wilhemina
Be Ready - RKSV Gesta

DINSDAG 20 AUGUSTUS
19:00 uur, Altena Cup op diverse locaties
* Louis de Kam Toernooi bij GJS met: WNC, SV Houten, JSV Nieuwegein en GJS
19:30 uur, Heerjansdam - Rijsoord
19:30 uur, HSSC'61 - SVS'65
19:30 uur, RD - Unitas zat
20:00 uur, Unitas zon - DESK
20:00 uur, Achilles Veen - Roda Boys
20:00 uur, Nivo Sparta - SV TOP
20:00 uur, Groote Lindt - Papendrecht
20:00 uur, ASV Arkel - Herovina
20:00 uur, SVW - HDW
20:00 uur, Streefkerk - Sliedrecht 2
20:00 uur, GVV'63 - Leerdam Sport'55
20:00 uur, SV Lopik - Benschop (Lopikbokaal)
20:00 uur, Rhelico - Haaften
20:00 uur, IJFC - Tricht
20:00 uur, Jan van Arckel - MVV'58
20:00 uur, ONI - Wilhelmina
20:00 uur, HRC'14 - BZC'14
20:00 uur, IFC zat - FC Dordrecht AM
20:00 uur, WSV Well - GRC 14 2
20:00 uur, Vianen - Cabauw
20:00 uur, Gouderak - VEP
20:30 uur, Saestum - Brederodes

WOENSDAG 21 AUGUSTUS
20:00 uur, IFC zon - Nieuw-Lekkerland

DONDERDAG 22 AUGUSTUS
* Jan Stam-toernooi met De Zwerver, Drechtstreek, Dubbeldam en Wieldrecht
* Toernooi om Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak (met Gouderak, Haastrecht, Moordrecht en Stolwijk)
20:00 uur, GVV - TGG

VRIJDAG 23 AUGUSTUS
* FC Dordrecht AM toernooi bij Charlois

ZATERDAG 24 AUGUSTUS
12:00 uur, Finales Altena Cup bij GRC'14
* Louis de Kam Toernooi bij GJS met: WNC, SV Houten, JSV Nieuwegein en GJS
* Jan Stam-toernooi met De Zwerver, Drechtstreek, Dubbeldam en Wieldrecht
* Toernooi om Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak (met Gouderak, Haastrecht, Moordrecht en Stolwijk)
* Finaledag Lopikbokaal met Benschop, SV Lopik, Cabauw en SPV'81
12:00 uur, Roda Boys en Brederodes nemen deel aan Grevelingentoernooi bij Bruse Boys
14:00 uur, Tricht - Vriendenschaar
14:00 uur, Vianen - Kamerik
14:30 uur, Rijsoord - Nivo Sparta
14:30 uur, Papendrecht - Sparta AV
14:30 uur, LRC Leerdam - Smitshoek
14:30 uur, BZC'14 - SV Meerkerk (sportpark De Meidijk)
14:30 uur, VVAC - Herovina
14:30 uur, Heukelum - Vuren
14:30 uur, Hardinxveld - GDC
14:30 uur, Schelluinen - Haaften
14:30 uur, Streefkerk - Schoonhoven
14:30 uur, SVS'65 - SVW
14:30 uur, De Alblas - HSSC'61
14:30 uur, IJFC - SC Everstein
14:30 uur, ONI - Well
14:30 uur, Rhelico - Asperen
14:30 uur, Achilles Veen 2 - Unitas
14:30 uur, Benschop - FC Oudewater
14:30 uur, Beesd - Tricht 2
14:30 uur, CION - Bergambacht
14:30 uur, Rohda'76 - FC Perkouw
14:30 uur, DVO - Lekkerkerk
15:00 uur, SV Noordeloos - Peursum
15:00 uur, Kerkwijk - GVV'63
15:00 uur, Oranje Wit - Moerse Boys
17:00 uur, Cluzona - Sliedrecht
17:00 uur, MVV'58 - GVV Geldermalsen

ZONDAG 25 AUGUSTUS
* FC Dordrecht AM toernooi bij Charlois
Be Ready - BVV Den Bosch
13:00 uur. Hedel - Irene
14:00 uur, IFC - Leones
14:30 uur, Unitas zon - SC 't Zand
14:30 uur, Jan van Arckel - Odiliapeel
15:00 uur, Schalkwijk - HRC'14

DINSDAG 27 AUGUSTUS
19:30 uur, SVS'65 - Sleeuwijk
20:00 uur, WNC - Unitas
20:00 uur, Altena - Almkerk
20:00 uur, Nivo Sparta - SVW
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Alblasserdam
20:00 uur, FC De Bilt - LRC Leerdam
20:00 uur, Ameide - ASV Arkel
20:00 uur, Hardinxveld - Drechtstreek
20:00 uur, Roda Boys - Nemelaer
20:00 uur, Papendrecht - Rijsoord
20:00 uur, VVAC - ONI
20:00 uur, Unitas zat - Streefkerk
20:00 uur, Herovina - Haaften
20:00 uur, SV Noordeloos - De Alblas
20:00 uur, Focus'07 - SC Everstein
20:00 uur, BZC'14 - GDC (sportpark De Meidijk)
20:00 uur, Kerkwijk - Sparta'30
20:00 uur, GVV'63 - GVV
20:00 uur, DFC - Groote Lindt
20:00 uur, MVV'58 - Deso
20:00 uur, Asperen - Dubbeldam
20:00 uur, Bergambacht - FC Zoetermeer
20:00 uur, Vianen - Alphense Boys
20:00 uur, SPV'81 - FC Oudewater 2
20:00 uur, FC Dordrecht AM - Hillegersberg

DONDERDAG 29 AUGUSTUS
20:00 uur, Beesd - Teisterbanders

DINSDAG 3 SEPTEMBER
19:45 uur, BMC - Alem
20:00 uur, GRC 14 - ASV Arkel
20:00 uur, LRC Leerdam - Wooter Academy
20:00 uur, Almkerk - Dongen
20:00 uur, Papendrecht - VVGZ
20:00 uur, WNC - Nieuw Utrecht
20:00 uur, Drechtstreek - VVAC
20:00 uur, Wilhelmina'26  GJS
20:00 uur, PSV (am) - BZC'14
20:00 uur, Zwaluwe - De Alblas
20:00 uur, Pelikaan - Wieldrecht
20:00 uur, Oranje Wit - Heinenoord
20:00 uur, Groote Lindt - Bolnes
20:00 uur, Schelluinen - Asperen
20:00 uur, Kerkwijk - Buren
20:00 uur, MVV'58 - Kesteren
20:00 uur, DSZ - GVV

DONDERDAG 5 SEPTEMBER
20:00 uur, Jong B - Jan van Arckel

DINSDAG 10 SEPTEMBER
19:30 uur, Buren - MVV'58
20:00 uur, GRC 14 - Hardinxveld
20:00 uur, ASV Arkel - Oranje Wit
20:00 uur, WNC - CDW
20:00 uur, DHSC - Almkerk
20:00 uur, Altena - Wieldrecht
20:00 uur, SV Meerkerk - GJS
20:00 uur, VVAC - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Papendrecht - RVVH
20:00 uur, Roda Boys - BZC'14
20:00 uur, SVW - Kerkwijk
20:00 uur, ZBC'97 - Streefkerk
20:00 uur, Asperen - Kozakken Boys 2
20:00 uur, SV Noordeloos - Sparta'30
20:00 uur, Beesd - GVV'63
20:00 uur, ONI - SCO
20:00 uur, Den Dungen - Alem
20:00 uur,Jan van Arckel - Achilles Reek 
20:00 uur, VFC Zwaluw - GVV Geldermalsen
20:15 uur, Groote Lindt - VVOR
20:15 uur, Schoonhoven - Elinkwijk

DINSDAG 17 SEPTEMBER
20:00 uur, Schoonhoven - Stolwijk
20:30 uur, GSBW - Alem

Aanvullingen op bovenstaand schema kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >