Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma laatste ronde poulefase EM Cup: veel afgelastingen

11 dec 2017, 17.10NieuwsUpdate

REGIO – De derde en laatste speelronde van de poulefase van het Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoosystemen wordt afgewerkt op dinsdagavond 12 december.

Vanwege de districtsbeker is een aantal duels reeds verplaatst.

Ook de weersomstandigheden dreigen spelbreker te worden. Toch worden de wedstrijden niet op voorhand afgelast. Als er duels kunnen doorgaan, verlicht dat immers de druk op de toernooikalender.

Later in de week ontvangen de deelnemende clubs een infobulletin over het vervolg van het toernooi.

Poule 1
Kozakken Boys (Tweede Divisie)
Roda Boys (2F)
Almkerk (2F)
LRC Leerdam (1C)

Dinsdag 3 oktober: Roda Boys-Kozakken Boys: 1-5 en Almkerk-LRC: 1-2
Dinsdag 7 november: Almkerk-Kozakken Boys (1-0, in de rust gestaakt vanwege de mist)
Dinsdag 16 januari: LRC Leerdam - Roda Boys
Dinsdag 30 januari: Roda Boys-Almkerk
Dinsdag 6 februari: Restant Almkerk-Kozakken Boys
Donderdag 8 februari: Kozakken Boys - LRC

Stand
1. Kozakken Boys, 1-3 (5-1)
2. LRC, 1-3 (2-1)
3. Almkerk, 1-0 (1-2)
4. Roda Boys, 1-0 (1-5)

Poule 2
Achilles Veen (hoofdklasse A)
WNC (1C)
SVW (2F)

Dinsdag 3 oktober: SVW - WNC: 0-0
Dinsdag 7 november: Achilles Veen - SVW: 7-0
Donderdag 8 februari: WNC - Achilles Veen 

Stand
1. Achilles Veen, 1-3 (7-0)
2. WNC, 1-1 (0-0)
3. SVW, 2-1 (0-7)

Poule 3
SteDoCo (hoofdklasse A)
Nieuw-Lekkerland (1B)
SV Meerkerk (2F)

Dinsdag 3 oktober: SteDoCo - SV Meerkerk: 6-0
Dinsdag 7 november: SV Meerkerk - Nieuw-Lekkerland: 3-1
Dinsdag 6 februari: Nieuw-Lekkerland - SteDoCo

Stand
1. SteDoCo, 1-3 (6-0)
2. SV Meerkerk, 2-3 (3-7)
3. Nieuw-Lekkerland, 1-0 (1-3)

Poule 4
GJS (1C)
Nivo Sparta (2F)
Papendrecht (2F)

Dinsdag 3 oktober: GJS - Papendrecht: 0-0
Dinsdag 7 november: Papendrecht - Nivo Sparta: 3-3
Dinsdag 16 januari: Nivo Sparta - GJS

Stand
1. Papendrecht, 2-2 (3-3)
2. Nivo Sparta, 1-1 (3-3)
3. GJS, 1-1 (0-0)

Poule 5 
Unitas zondag (1B)
GRC 14 (1C)
Tricht (2F)

Dinsdag 7 november: Tricht - GRC 14: 3-4
Dinsdag 30 januari: Unitas - Tricht
Dinsdag 6 februari: GRC 14 - Unitas

Stand
1. GRC 14, 1-3 (4-3)
2. Unitas, 0-0
3. Tricht, 1-0 (3-4)

Poule 6 
Asperen (3C)
Schoonhoven (3C West 2))
VVAC (4D)

Dinsdag 10 oktober: VVAC - Schoonhoven: 1-2
Dinsdag 14 november: Asperen - VVAC: 3-3
Zaterdag 13 januari: Schoonhoven - Asperen

Stand
1. Schoonhoven, 1-3 (2-1)
2. Asperen, 1-1 (3-3)
3. VVAC, 2-1 (4-5)

Poule 7
Heukelum (2F)
Alblasserdam (3C)
ASV Arkel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Arkel - Heukelum: 0-5
Dinsdag 7 november: Alblasserdam - Arkel: 1-0
Dinsdag 23 januari: Heukelum - Alblasserdam

Stand
1. Heukelum, 1-3 (5-0)
2. Alblasserdam, 1-3 (1-0)
3. ASV Arkel, 2-0 (0-6)

Poule 8
Woudrichem (2F)
Vuren (3C)
Brakel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Woudrichem - Brakel: 10-1
Zaterdag 20 januari: Brakel - Vuren (wordt gespeeld in Vuren)
Dinsdag 30 januari: Vuren - Woudrichem

Stand
1. Woudrichem, 1-3 (10-1)
2. Vuren, 0-0
3. Brakel, 1-0 (1-10)

Poule 9
Ameide (3C)
Herovina (3D)
Dussense Boys (4C zondag)

Dinsdag 3 oktober: Ameide - Dussense Boys: 4-3
Dinsdag 7 november: Dussense Boys - Herovina: 3-6
Dinsdag 30 januari: Herovina - Ameide (afgelast)

Stand
1. Herovina, 1-3 (6-3)
2. Ameide, 1-3 (4-3)
3. Dussense Boys, 2-0 (6-10)

Poule 10
SC Everstein (3D)
Leerdam Sport'55 (3C)
Rhelico (4D)

Dinsdag 3 oktober: Rhelico - Leerdam Sport: 2-4
Dinsdag 7 november: SC Everstein - Rhelico: 4-1
Dinsdag 12 december: Leerdam Sport - SC Everstein: afgelast

Stand
1. SC Everstein, 1-3 (4-1)
2. Leerdam Sport, 1-3 (4-2)
3. Rhelico, 2-0 (3-8)

Poule 11
HSSC'61 (3D)
MVV'58 (4D)
DSS'14 (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: DSS'14 - HSSC'61: 0-4
Dinsdag 7 november: MVV'58 - DSS'14: 5-1
Dinsdag 30 januari: HSSC'61 - MVV'58

Stand
1. MVV'58, 1-3 (5-1)
2. HSSC'61, 1-3 (4-0)
3. DSS'14, 2-0 (1-9)

Poule 12
De Zwerver (3C)
Altena (3D)
Peursum (4D)

Dinsdag 3 oktober: De Zwerver - Peursum: 0-0
Dinsdag 7 november: Peursum - Altena: 0-2
Dinsdag 30 januari: Altena - De Zwerver: 

Stand
1. Altena, 1-3 (2-0)
2. De Zwerver, 1-1 (0-0)
3. Peursum, 2-1 (0-2)

Poule 13
Streefkerk (3C)
Groot-Ammers (4D)
Beesd (4E zondag)

Dinsdag 3 oktober: Beesd - Groot-Ammers: 0-2
Dinsdag 7 november: Streefkerk - Beesd: 5-0
Dinsdag 30 januari: Groot-Ammers - Streefkerk

Stand
1. Streefkerk, 1-3 (5-0)
2. Groot-Ammers, 1-3 (2-0)
3. Beesd, 2-0 (0-7)

Poule 14
De Alblas (3C)
Sleeuwijk (3D)
Unitas zaterdag (4D)

Dinsdag 3 oktober: Unitas - Sleeuwijk: 1-1
Dinsdag 7 november: De Alblas - Unitas: 7-1
Dinsdag 6 februari: Sleeuwijk - De Alblas

Stand
1. De Alblas, 1-3 (7-1)
2. Sleeuwijk, 1-1 (1-1)
3. Unitas, 2-1 (2-8)

Poule 15
Haaften (3D)
DSC (4E zondag)
Kerkwijk (4D)

Dinsdag 3 oktober: Haaften - Kerkwijk: 8-0
Dinsdag 7 november: Kerkwijk - DSC: 2-4
Dinsdag 30 januari: DSC - Haaften

Stand
1. Haaften, 1-3 (8-0)
2. DSC, 1-3 (4-2)
3. Kerkwijk, 2-0 (2-12)

Poule 16
Be Ready (4C zondag)
HRC'14 (5D zondag)
SV Noordeloos (4D)

Dinsdag 3 oktober: HRC'14 - Be Ready: 1-3
Dinsdag 14 november: SV Noordeloos - HRC'14: 7-0
Dinsdag 23 januari: Be Ready - SV Noordeloos

Stand
1. SV Noordeloos, 1-3 (7-0)
2. Be Ready, 1-3 (3-1)
3. HRC'14, 2-0 (1-10)

Poule 17
GDC (3D)
WSV Well (4D)
Jan van Arckel (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: GDC - Jan van Arckel: 7-1
Dinsdag 28 november: Jan van Arckel - Well (wordt niet meer gespeeld)
Dinsdag 12 december: Well - GDC (wordt niet gespeeld, GDC door naar volgende ronde)

Stand
1. GDC, 1-3 (7-1)
2. Well, 0-0
3. Jan van Arckel, 1-0 (1-7)

Poule 18
Schelluinen (3C)
NOAD'32 (3D)
SVS'65 (4D)

Dinsdag 10 oktober: SVS'65 - Schelluinen: 2-4
Dinsdag 14 november: NOAD'32 - SVS'65: 2-2
Dinsdag 12 december: Schelluinen - NOAD'32 (wordt na onderling overleg niet gespeeld; Schelluinen door naar knockoutfase)

Stand
1. Schelluinen, 1-3 (4-2)
2. NOAD'32, 1-1 (2-2)
3. SVS'65, 2-1 (4-6)

Uit poule 1 gaan de beste twee door naar de knockoutfase van het toernooi. Hiervoor plaatsen verder alle poulewinnaars zich en de dertien beste nummers 2 van de overige poules.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >