Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma, uitslagen en standen Proxsys Cup 2018-2019

05 jan 2019, 22.35NieuwsUpdate
(foto: Jeroen de Bruin - DBRN Fotografie)

GORINCHEM/REGIO - Het populaire zaalvoetbaltoernooi om de Proxsys Cup wordt afgewerkt van zaterdag 22 december tot en met zaterdag 5 januari.

Poule A: Unitas, Hardinxveld, Leerdam Sport'55, SV Meerkerk

Stand:
1. Unitas, 3-9 (37-1)
2. Hardinxveld, 3-6 (10-10)
3. SV Meerkerk, 3-3 (3-15)
4. Leerdam Sport'55, 3-0 (1-25)

Poule B GJS, SVS'65, Sleeuwijk, Almkerk

Stand:
1. GJS, 3-7 (14-3)
2. Sleeuwijk, 3-5 (12-4)
3. Almkerk, 3-4 (10-10)
4. SVS'65, 3-0 (4-23)

Poule C: Schelluinen, Vuren, Peursum, Woudrichem

Stand:
1. Woudrichem, 3-9 (26-7)
2. Vuren, 3-4 (7-6)
3. Schelluinen, 3-2 (7-12)
4. Peursum, 3-1 (6-21)

Poule D: Kozakken Boys, Zuilichem, Heukelum, Dussense Boys

1. Heukelum, 3-9 (14-4)
2. Kozakken Boys, 3-6 (13-7)
3. Dussense Boys, 3-3 (7-15)
4. Zuilichem, 3-0 (4-12)

Poule E: GRC 14, VVAC, Brakel, LRC Leerdam

Stand:
1. GRC 14, 3-9 (10-6)
2. LRC Leerdam, 3-6 (16-8)
3. VVAC, 3-3 (10-9)
4. Brakel, 3-0 (1-19)

Poule F: ASV Arkel, Asperen, SVW, Altena

Stand:
1. SVW, 3-9 (11-2)
2. ASV Arkel, 3-6 (9-7)
3. Asperen, 3-1 (6-11)
4. Altena, 3-0 (6-12)

Uitslagen zaterdag 22 december
Unitas - Hardinxveld: 9-1 
Leerdam Sport - SV Meerkerk: 0-3
SVS'65 - GJS: 1-7
Sleeuwijk - Almkerk: 2-2
Schelluinen - Vuren: 2-2

Uitslagen maandag 24 december
Peursum - Woudrichem: 5-17
Kozakken Boys - Zuilichem: 4-2
Heukelum - Dussense Boys: 7-1
GRC 14 - VVAC: 3-2
Brakel - LRC Leerdam: 2-10

Uitslagen donderdag 27 december
Arkel - Asperen: 5-3
SVW - Altena: 5-2
Hardinxveld - Leerdam Sport: 2-1
SV Meerkerk - Unitas: 0-8
GJS - Sleeuwijk: 1-1

Uitslagen vrijdag 28 december
Almkerk - SVS'65: 7-3
Vuren - Peursum: 4-1
Woudrichem - Schelluinen: 6-1
Zuilichem - Heukelum: 1-4
Dussense Boys - Kozakken Boys: 2-7

Uitslagen zaterdag 29 december
VVAC - Brakel: 6-3
LRC - GRC 14: 3-4
Asperen - SVW: 0-3
Altena - Arkel: 1-4
Unitas - Leerdam Sport: 20-0
Hardinxveld - SV Meerkerk: 7-0
SVS'65 - Sleeuwijk: 1-9
GJS - Almkerk: 6-1
Schelluinen - Peursum: 4-4
Vuren - Woudrichem: 1-3
Kozakken Boys - Heukelum: 2-3
Zuilichem - Dussense Boys: 1-4

Uitslagen woensdag 2 januari
GRC 14 - Brakel: 3-1
VVAC - LRC: 2-3
Asperen - Altena: 3-3
Arkel - SVW: 0-3

Donderdag 3 januari
Kwartfinales
Unitas - LRC Leerdam: 4-5
GJS - Woudrichem: 6-2
Heukelum - GRC 14: 4-0
SVW - Kozakken Boys: 1-4

Vrijdag 4 januari
Halve finales
LRC Leerdam - GJS: 3-4 (na verlenging)
Heukelum - Kozakken Boys: 6-2

Zaterdag 5 januari
GJS - Heukelum: 4-3 (na verlenging)

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : Proxsys Cup, programma