Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Speelschema nacompetitie landelijk

13 apr 2015, 10.47Nieuws

REGIO - Het speelschema in de landelijke nacompetitie van de amateurs is bekend.

Het programma (voor zover het betrekking heeft op clubs uit het gebied van Regio-voetbal) ziet er als volgt uit:

Nacompetitie Topklasse / Hoofdklasse

Hoofdklasse A
Zaterdag 16 mei, PK 1 hoofdklasse A - PK 2 hoofdklasse A
Dinsdag 19 mei, PK 2 hoofdklasse A - PK 3 hoofdklasse A
Zaterdag 23 mei: PK 3 hoofdklasse A - PK 1 hoofdklasse A

óf

Dinsdag 19 mei, PK 3 hoofdklasse A - PK 1 hoofdklasse A
Zaterdag 23 mei, PK 2 hoofdklasse A - PK 3 hoofdklasse A

De klasseperiodekampioenen gaan samen met de herkanser van de Topklasse door naar de halve finales van de nacompetitie, die op 26 en 30 mei worden gespeeld.

Nacompetite hoofdklasse - 1e klasse

Poule 1
Zaterdag 16 mei, 3e periodekampioen 1A - 2e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 2e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse A
Zaterdag 30 mei, Nummer 11 hoofdklasse A - 3e periodekampioen 1A

óf

Zaterdag 23 mei, Nummer 11 hoofdklasse A - 3e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 2e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse A

Poule 2 
Zaterdag 16 mei, 2e periodekampioen 1A - 1e periodekampioen 1B
Zaterdag 23 mei, 1e periodekampioen 1B - nummer 12 hoofdklasse A
Zaterdag 30 mei, nummer 12 hoofdklasse A - 2e periodekampioen 1A

óf

Zaterdag 23 mei, nummer 12 hoofdklasse A - 2e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 1e periodekampioen 1B - nummer 12 hoofdklasse A

Poule 3
Zaterdag 16 mei, 2e periodekampioen 1B - 3e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 3e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse B
Zaterdag 30 mei, nummer 11 hoofdklasse B - 2e periodekampioen 1B

óf

Zaterdag 23 mei, nummer 11 hoofdklasse B - 2e periodekampioen 1B
Zaterdag 30 mei, 3e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse B

Poule 4
Zaterdag 16 mei, 3e periodekampioen 1B - 1e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 1e periodekampioen 1C - nummer 12 hoofdklasse B
Zaterdag 30 mei, nummer 12 hoofdklasse B - 3e periodekampioen 1B

óf

Zaterdag 23 mei, nummer 12 hoofdklasse B - 3e periodekampioen 1B
Zaterdag 30 mei, 1e periodekampioen 1C - nummer 12 hoofdklasse B

Poule 5
Zaterdag 16 mei, 1e periodekampioen 1A - 3e periodekampioen 1D
Zaterdag 23 mei, 3e periodekampioen 1D - 2e periodekampioen 1E
Zaterdag 30 mei, 2e periodekampioen 1E - 1e periodekampioen 1A

óf

Zaterdag 23 mei, 2e periodekampioen 1E - 1e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 3e periodekampioen 1D - 2e periodekampioen 1E

De poulewinnaars plaatsen zich voor de hoofdklasse zaterdag seizoen 2015-2016.

Lees meer over : nacompetitie