Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Uitslagen districtsbeker 20 en 21 augustus

19 aug 2016, 07.53NieuwsUpdate

REGIO - Komend weekend gaan de districtsbekertoernooien van start.

Het programma van de regioclubs ziet er als volgt uit:

REGIO ALBLASSERWAARD

Zaterdag 20 augustus
DCV - Nieuw-Lekkerland: 2-2 
Bruse Boys - Alblasserdam: 3-0
SVS'65 - De Zwerver: 1-7
SVW - Raptim: 10-0
Hardinxveld - Oranje Wit: 0-3
Dubbeldam zon - Papendrecht: 0-1
Unitas zon - SV Meerkerk: 3-2
GSC/ODS - Unitas zat: 1-4
Nieuwdorp - GJS: 0-3
DFC - Drechtstreek: 0-4
SV Noordeloos - Lekvogels: 0-4
Beesd - Ameide: 2-6
Oranje Wit 2 - Streefkerk: 1-2
Groot-Ammers - ASH: 7-1
Peursum - Kozakken Boys 2: 2-4
VVAC - Sleeuwijk: 1-2
ASWH 2 - Schelluinen: 5-1
De Alblas - ASV Arkel: 0-5
Herovina - HSSC'61: 2-5

REGIO LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA

Zaterdag 20 augustus
Klundert - Almkerk: 3-3
GRC 14 - TOP: 0-2
GDC - WSC: 3-1
Madese Boys - Altena: 3-1
Wilhelmina'26 - Uno Animo: 3-2
VVAC - Sleeuwijk: 1-2
SAB - Woudrichem: 2-5
FC Drunen - Sparta'30: 1-2
Noad'32 - Heerewaarden: 5-0
Peursum - Kozakken Boys 2: 2-4
Be Ready - Brakel: 4-1

Zondag 21 augustus
HHC'09 - DSC: 5-0
TVC Breda - Dussense Boys: 3-1

REGIO LEERDAM

Zaterdag 20 augustus
Spirit - LRC Leerdam: 0-2
WNC - Renswoude: 4-2
VVGZ - Heukelum: 2-3
Rhelico - Leerdam Sport'55: 2-5
Herovina - HSSC'61: 2-5
Asperen - Wadenoijen: 7-0
Vuren - Theole: 2-1
Haaften - DSS'14: 4-2
SVS'65 - De Zwerver: 1-7
Groot-Ammers - ASH: 7-1
Beesd - Ameide: 2-6

REGIO BOMMELERWAARD

Zaterdag 20 augustus
Rijen - Roda Boys: 2-5
Emplina - Nivo Sparta: 2-2
Jan van Arckel - GVV'63: 0-4
Zuilichem - Teisterbanders: 4-2
Be Ready - Brakel: 4-1
Well - Haarsteeg: 2-7
Noad'32 - Heerewaarden: 5-0
HRC'14 - Kerkwijk: 2-1

Zondag 21 augustus
Alem - FC Engelen: 1-2
Hedel - Den Dungen: 0-4
CHC - RKVSC: 4-2
HHC'09 - DSC: 0-5

REGIO VIANEN

Zaterdag 20 augustus
Brederodes zat - De Meern: 7-1
Vreeswijk - Vianen: 4-2
Lopik - Brederodes zon: 5-0
Buren - SC Everstein: 2-5

REGIO KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD

Zaterdag 20 augustus
Spirit - LRC Leerdam: 0-2
DCV - Nieuw-Lekkerland: 2-2
Ommoord - Schoonhoven: 2-2
Lekkerkerk - FC Perkouw: 4-6
MSV'19 - Benschop: 1-2
Lopik - Brederodes zon: 5-0
SVS - Bergambacht: 1-0
's Gravendeel - SPV'81: 2-2

Zondag 21 augustus
Ammerstol - Maasstad Tediro: 3-8
DHZ - Gouderak: 2-1
ASW - Haastrecht: 2-3
Stolwijk - MMO: 6-4
Cabauw - Nicolaas Boys: 2-3

Lees meer over : districtsbeker, programma, uitslagen