Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Uitslagen en bijgewerkte standen EM Cup dinsdagavond 6 november

06 nov 2018, 21.49NieuwsUpdate

REGIO - In het vierde Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup worden dinsdagavond 6 november drie wedstrijden gespeeld.

Poule-indeling en speelschema:

Poule 1
LRC Leerdam
Unitas zaterdag
HRC'14 (trekt zich terug)

LRC Leerdam - Unitas: 5-0
Dinsdag 30 oktober: HRC'14 - LRC Leerdam (HRC'14 trekt zich terug)
Dinsdag 20 november: Unitas - HRC'14  (HRC'14 trekt zich terug)
** LRC en Unitas door naar volgende ronde

Poule 2
GRC 14
Sleeuwijk
Be Ready

Be Ready - GRC 14: 1-7
GRC 14 - Sleeuwijk: 3-3
Dinsdag 20 november: Sleeuwijk - Be Ready

Stand
1. GRC 14, 2-4 (10-4)
2. Sleeuwijk, 1-1 (3-3)
3. Be Ready, 1-0 (1-7)

Poule 3 (GEWIJZIGD)
WNC
HSSC'61

Dinsdag 30 oktober: HSSC'61 - WNC: 3-5

** WNC en HSSC'61 door naar volgende ronde

Poule 4
Almkerk
SVW
Zuilichem

Zuilichem - Almkerk: 1-5
Almkerk - SVW: 0-1
Dinsdag 20 november: SVW - Zuilichem

Stand
1. SVW, 1-3 (1-0)
2. Almkerk, 2-3 (5-2)
3. Zuilichem, 1-0 (1-5)

Poule 5 (GEWIJZIGD)
SteDoCo
ASV Arkel

Dinsdag 6 november: ASV Arkel - SteDoCo: 1-6

* SteDoCo en ASV Arkel door naar volgende ronde

Poule 6
Unitas zondag
Alblasserdam
Peursum

Alblasserdam - Unitas: 0-3
Unitas - Peursum: 5-1
Dinsdag 20 november: Alblasserdam - Peursum

Stand
1. Unitas, 2-6 (8-1)
2. Alblasserdam, 1-0 (0-3)
3. Peursum, 1-0 (1-5)

Poule 7
Achilles Veen
GVV'63 (trekt zich terug)
DSC

DSC - Achilles Veen: 0-7
Dinsdag 30 oktober: Achilles Veen - GVV'63 (terugtrekking GVV'63)
Dinsdag 20 november: GVV'63 - DSC (terugtrekking GVV'63)

** Achilles Veen en DSC door naar volgende ronde

Poule 8
Nivo Sparta
SC Everstein
Jan van Arckel
Kerkwijk

Kerkwijk-Jan van Arckel (2-5) 
SC Everstein-Nivo Sparta (3-0)
Nivo Sparta-Kerkwijk: 5-0 
SC Everstein-Jan van Arckel: 7-4
Dinsdag 20 november: Jan van Arckel-Nivo Sparta en Kerkwijk-SC Everstein

Stand:
1. SC Everstein, 2-6 (10-4)
2. Nivo Sparta, 2-3 (5-3)
3. Jan van Arckel, 2-3 (9-9)
4. Kerkwijk, 2-0 (2-10)

Poule 9
Nieuw-Lekkerland
Ameide
Groot-Ammers

Groot-Ammers - Nieuw-Lekkerland: 0-5
Nieuw-Lekkerland - Ameide: 3-1
Dinsdag 20 november: Ameide - Groot-Ammers

Stand
1. Nieuw-Lekkerland, 2-6 (8-1)
2. Ameide, 1-0 (1-3)
3. Groot-Ammers, 1-0 (0-5)

Poule 10
GJS
De Alblas
Leerdam Sport

Leerdam Sport - GJS: 3-1
GJS - De Alblas: 3-1
Dinsdag 20 november: De Alblas - Leerdam Sport

Stand
1. Leerdam Sport, 1-3 (3-1)
2. GJS, 2-3 (4-4)
3. De Alblas, 1-0 (1-3)

Poule 11
Kozakken Boys 2
Asperen
Hedel

Asperen - Kozakken Boys 2: 4-4
Hedel - Kozakken Boys 2: 1-5
Dinsdag 20 november: Hedel - Asperen

Stand
1. Kozakken Boys 2, 2-4 (9-5)
2. Asperen, 1-1 (4-4)
3. Hedel, 1-0 (1-5)

Poule 12
Brederodes
Haaften
MVV'58

Brederodes - MVV'5: 2-0
Dinsdag 6 november: Haaften - Brederodes: 3-2
Dinsdag 20 november: MVV'58 - Haaften

Stand
1. Haaften, 1-3 (3-2)
2. Brederodes, 2-3 (4-3)
3. MVV'58, 1-0 (0-2)

Poule 13 (GEWIJZIGD)
Papendrecht
Streefkerk

Streefkerk - Papendrecht 0-6

** Papendrecht en Streefkerk door naar volgende ronde

Poule 14
Heukelum 
VVAC
Beesd

Beesd - Heukelum: 3-3
Dinsdag 6 november: Heukelum - VVAC: 3-1
Dinsdag 20 november: VVAC - Beesd

Stand
1. Heukeum, 2-4 (6-4)
2. Beesd, 1-1 (3-3)
3. VVAC, 1-0 (1-3)

Poule 15
De Zwerver
Schoonhoven
Herovina

Schoonhoven - De Zwerver: 1-5
De Zwerver - Herovina: 6-0
Dinsdag 20 november: Herovina - Schoonhoven

Stand
1. De Zwerver, 2-6 (11-1)
2. Schoonhoven, 1-0 (1-5)
3. Herovina, 1-0 (0-6)

Verdere speeldata
De poulewinnaars en alle nummers 2 gaan door naar de laatste 32, aangevuld met twee nummers 3.

De verliezers van de 1/16-finales (laatste 32) gaan naar het B-schema. Net als bij de vorige toernooi-editie is er in de EM Cup dus een A- en een B-finale.

Laatste 32: dinsdagavond 12 maart
Laatste 16: dinsdagavond 2 april
Kwartfinales: dinsdagavond 23 april
Halve finales: dinsdagavond 7 en 14 mei
Finale: Maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) of zaterdag 22 juni

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : EM Cup, EM Kantoorsystemen Cup