Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Uitslagen en programma oefenduels regioclubs in winterstop

22 jan 2019, 06.30NieuwsUpdate
Sleeuwijk - ONI 5-4. (Bart Stoutjesdijk Fotografie)

REGIO - Tal van regioclubs gaan in de winterstop op trainingskamp, al dan niet in het buitenland. Maar er wordt ook veel in eigen omgeving geoefend.

Hieronder een overzicht van de ons bekende oefenwedstrijden + uitslagen:

UITSLAGEN ZATERDAG 5 JANUARI
Sliedrecht - Jong Sparta: 0-2
Kozakken Boys - BMT: 1-0
ASWH - IJsselmeervogels: 0-1
Sleeuwijk-BSM Bennebroek (4-3) en Sleeuwijk-Sporting Leiden (2-1, Sleeuwijk wint Algarve Cup)
SVS'65 - Dilettant: 1-7
Pelikaan - Blauw Wit'34: 3-3

UITSLAGEN ZONDAG 6 JANUARI
Excelsior Maassluis - SteDoCo: 2-1

UITSLAGEN DINSDAG 8 JANUARI
GRC 14 - Nivo Sparta: 4-2
Altena - Unitas: 3-0
GJS - Zuilichem: afgelast
Tricht - SC Everstein: afgelast
Berghem Sport - Haaften: 5-1
Teisterbanders - GVV'63: 0-4
Spijkenisse - Heerjansdam: 3-4
Sliedrecht - Kozakken Boy: 0-4
Benschop - Zwaluwen Utrecht: 3-2

UITSLAGEN WOENSDAG 9 JANUARI
Vianen - Lekvogels: 1-5

UITSLAGEN DONDERDAG 10 JANUARI
GRC 14 2 - Sparta'30: 2-4
Ameide - Brederodes: 1-0
SVW - Kerkwijk: 3-1
SV Noordeloos - NOAD'32: 2-8
Dubbeldam (zon) - Asperen: 5-3
Vreeswijk - Leerdam Sport: 6-2
GDC - HHC'09: 4-0
LMO - FC Perkouw: 4-6

VRIJDAG 11 JANUARI
Sliedrecht - Den Hoorn (tijdens trainingskamp in Valencia): 3-3
Heerjansdam - Fortuna Wormerveer (tijdens trainingskamp in Valencia): 4-2
EBOH - Drachtster Boys: 0-2
VVGZ - Altena: 1-3

ZATERDAG 12 JANUARI
Wilhelmina'26 - Leones: 3-4

Embedded rich media on Twitter

SVW - De Meern: 3-1
SVW - Limburgia: 1-0
SVW - Beuningse Boys: 0-0
SVW - Fire Fighters Slovakia: 0-1
SVW - Hungari: 1-0
SVW - NPSB: 4-0

Schelluinen - SC Monster: 0-3

Embedded rich media on Twitter



Prague Raptors - Brakel: 1-7

Embedded rich media on Twitter

LTC - Alblasserdam: 4-2
VVAC - Oegstgeest (bij Beerse Boys): 0-2
SO Soest - Almkerk: 2-4
Pelikaan - Alexandria'66
MVV'58 - FC Lienden: 2-1
GRC 14 2 - ASH 1: 4-2
LRC Leerdam - Scherpenzeel: 5-2
Spijkenisse - Nieuw-Lekkerland: 4-2
Peursum - IFC: 1-2
SV Capelle - Groot-Ammers: 1-3
SC Everstein - Kampong: 3-2
Nivo Sparta 2 - WSV Well: 7-2
ASWH 2 - RCD: 7-2
Sleeuwijk - ONI: 5-4
Unitas zaterdag - Zuilichem: 2-0
KHC Kampen - GRC 14 (op trainingskamp in Benidorm): 0-0
RVVH - Hollandia: 0-2
JVC Cuijk - Sparta'30: 2-3
RFC - De Fendert: 2-2
Be Fair - Spirit: 4-1
Tricht - RSV Antibarbari (in Valkenburg); 2-5
Nivo Sparta - TOGB (tijdens trainingskamp in Torremolinos): 1-3
DSC - HRC'14: 3-0
RBC - SV Meerkerk (tijdens trainingskamp in Bergen op Zoom): 8-0
Rijsoord - Spartaan'20: 2-4
WNC - Go Ahead Kampen (tijdens trainingskamp in Marbella): 3-2
Unicum - SV Lopik: 1-1

Algarve Cup
ASV De Dijk - Herovina: 1-0
VVOR - Groote Lindt: 1-1
Groote Lindt - ASV De Dijk: 0-0
Herovina - VVOR: 1-2

UITSLAGEN ZONDAG 13 JANUARI
IFC - Moerse Boys: 2-1
SVW - De Meern: 0-1
Be Ready - CITO
FC Engelen - Alem: 3-3

UITSLAGE MAANDAG 14 JANUARI
RKC Waalwijk comb - Unitas zon: 3-2

UITSLAGEN DINSDAG 15 JANUARI
ASWH - Nieuw-Lekkerland: 3-2
Schelluinen - Wilhelmina'26: 1-1
Barendrecht - VVGZ: 6-1
HSSC'61 - Ameide: 3-2
Benschop - SC Everstein: 0-1
Alexandria'66 - Papendrecht
VVAC - FC Perkouw: 4-3
ASV Arkel - Haaften: 2-2
Asperen - SV Meerkerk: 2-1
Wieldrecht - Alblasserdam: 3-4
IFC - Rijsoord: 4-2
SV Noordeloos - Vuren: 0-4
GVV'63 - Focus'07: 0-1
MVV'58 - Beesd: 4-2
DFC - ASWH 2: 4-2
Alem - HRC'14: 2-2
Kamerik - Vianen
CKC - DCV: 0-4
DSC - EVVC: 1-0

DINSDAG 22 JANUARI
20:00 uur, Kozakken Boys - WNC
20:00 uur, Jong Sparta - SteDoCo: afgelast
20:00 uur, Altena - Haaften: afgelast
20:00 uur, Schelluinen - MVV'58: afgelast
20:00 uur, Schoonhoven - SV Lopik: afgelast

Aanvullingen op het oefenprogramma kunnen worden doorgegeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of worden gepost op onze Facebookpagina.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : oefenwedstrijd, overzicht, oefend