Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

1e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2018

LRC Leerdam0-3Montfoort
GRC 144-2Delta Sports
DTS Ede0-1Bennekom
WNC1-1Sliedrecht
DUNO D5-1DHSC
Woudenberg1-3De Merino's
SVL2-1GJS

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1DUNO D262033636922
2WNC261547495337
3DTS Ede261367454632
4Montfoort261268425040
5DHSC261259415241
6Sliedrecht2612410404936
7Bennekom261169393833
8Merino's De2611510384141
9LRC269611334147
10GRC-14267712284660
11GJS267514262951
12Woudenberg266614242849
13SVL266515233159
14Delta Sports264616183560

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Montfoort8602181412
2DUNO D852117188
3WNC851216159
4LRC8431151711
5Merino's De8422141612
6DHSC8413131815
7DTS Ede8332121113
8Bennekom8323111214
9Sliedrecht8314101712
10Delta Sports822481615
11SVL822481418
12GRC-14821571318
13Woudenberg81255918
14GJS81073823
GWGLVPDPVDPT
1DUNO D981025277
2Sliedrecht961219178
3DTS Ede953118155
4Bennekom951316138
5GJS9432151212
6Montfoort9333122114
7WNC9405121819
8Woudenberg932411712
9LRC9315101413
10GRC-149315101726
11DHSC923491318
12Merino's De930691018
13Delta Sports92258713
14SVL91174725
GWGLVPDPVDPT
1DUNO D970221247
2WNC963021209
3DHSC961219218
4DTS Ede9504152014
5Merino's De9432151511
6Bennekom9333121311
7Montfoort9333121514
8GRC-149252111616
9Sliedrecht9324111516
10SVL9324111016
11Woudenberg922581219
12GJS92258916
13LRC922581023
14Delta Sports902721232

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Bennekom1 - 02 - 20 - 00 - 30 - 32 - 02 - 03 - 14 - 04 - 02 - 00 - 00 - 2
2De Merino's2 - 02 - 11 - 11 - 21 - 30 - 12 - 00 - 11 - 12 - 11 - 14 - 12 - 1
3Delta Sports1 - 12 - 31 - 83 - 52 - 41 - 40 - 10 - 11 - 02 - 01 - 30 - 27 - 2
4DHSC7 - 25 - 13 - 22 - 02 - 52 - 03 - 00 - 21 - 62 - 12 - 00 - 20 - 0
5DTS Ede0 - 11 - 00 - 21 - 10 - 14 - 12 - 26 - 13 - 13 - 12 - 02 - 11 - 1
6DUNO D1 - 11 - 23 - 05 - 14 - 02 - 07 - 12 - 01 - 22 - 13 - 23 - 02 - 0
7GJS1 - 02 - 42 - 23 - 41 - 10 - 31 - 11 - 11 - 22 - 11 - 00 - 22 - 1
8GRC 142 - 23 - 24 - 20 - 31 - 50 - 13 - 16 - 22 - 21 - 41 - 12 - 54 - 1
9LRC Leerdam0 - 31 - 20 - 03 - 01 - 11 - 14 - 02 - 20 - 35 - 21 - 33 - 1
10Montfoort0 - 22 - 11 - 13 - 10 - 11 - 33 - 32 - 04 - 02 - 22 - 11 - 22 - 1
11Sliedrecht4 - 14 - 01 - 11 - 01 - 01 - 34 - 02 - 24 - 11 - 34 - 02 - 12 - 0
12SVL2 - 11 - 13 - 01 - 12 - 20 - 32 - 12 - 73 - 10 - 41 - 33 - 0
13WNC1 - 43 - 34 - 11 - 03 - 02 - 12 - 02 - 11 - 22 - 41 - 12 - 12 - 2
14Woudenberg1 - 01 - 31 - 00 - 30 - 12 - 20 - 12 - 01 - 12 - 23 - 12 - 01 - 5

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.