Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse B - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 15 dec 2018

BFC2-1Delta Sports
JSV Nieuwegein1-4Benschop
De Meern1-2SV Lopik
De Bilt0-0Veensche Boys
FC Almere4-1Odysseus '91
Loosdrecht2-3IJFC
Waterwijk7-2TOV

Programma 19 jan 2019

IJFC-De Bilt
Veensche Boys-FC Almere
TOV-SV Lopik
Loosdrecht-JSV Nieuwegein
Delta Sports-Waterwijk
Odysseus '91-BFC
Benschop-De Meern
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Bilt De1292129306
2Delta Sports12723232414
3Veensche Boys12642222310
4Waterwijk12615192723
5IJFC12615191925
6Meern De12534182420
7Benschop12516162423
8Loosdrecht12516162226
9BFC12516162433
10JSV Nieuwegein12426142326
11Almere FC12426132124
12Lopik12345131320
13Odysseus 9112246101728
14TOV1222881730

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop6 - 21 - 10 - 13 - 24 - 11 - 2
2BFC0 - 62 - 12 - 33 - 05 - 22 - 1
3De Bilt1 - 02 - 23 - 13 - 20 - 00 - 1
4De Meern1 - 12 - 12 - 21 - 21 - 01 - 2
5Delta Sports5 - 00 - 52 - 12 - 11 - 12 - 2
6FC Almere2 - 31 - 21 - 24 - 12 - 22 - 0
7IJFC0 - 42 - 11 - 43 - 21 - 14 - 2
8JSV Nieuwegein1 - 40 - 35 - 12 - 12 - 10 - 1
9Loosdrecht0 - 22 - 51 - 02 - 32 - 22 - 1
10Odysseus '910 - 23 - 20 - 42 - 20 - 00 - 1
11SV Lopik0 - 30 - 30 - 13 - 23 - 20 - 2
12TOV4 - 25 - 40 - 21 - 21 - 31 - 1
13Veensche Boys3 - 04 - 03 - 01 - 21 - 13 - 0
14Waterwijk4 - 11 - 32 - 33 - 57 - 22 - 2

Seizoensprogramma

19-01-2019

IJFC-De Bilt
Veensche Boys-FC Almere
TOV-SV Lopik
Loosdrecht-JSV Nieuwegein
Delta Sports-Waterwijk
Odysseus '91-BFC
Benschop-De Meern

26-01-2019

TOV-Delta Sports
De Meern-Loosdrecht
Waterwijk-Benschop
FC Almere-IJFC
BFC-Veensche Boys
De Bilt-JSV Nieuwegein

02-02-2019

JSV Nieuwegein-De Meern
Loosdrecht-De Bilt
Delta Sports-FC Almere
Benschop-SV Lopik
Veensche Boys-Waterwijk
Odysseus '91-TOV
IJFC-BFC

09-02-2019

Benschop-Delta Sports
De Bilt-Odysseus '91
BFC-Loosdrecht
De Meern-FC Almere
SV Lopik-IJFC
TOV-Veensche Boys
Waterwijk-JSV Nieuwegein

16-02-2019

Veensche Boys-De Meern
FC Almere-De Bilt
Odysseus '91-Benschop
Delta Sports-SV Lopik
Loosdrecht-Waterwijk
IJFC-TOV
JSV Nieuwegein-BFC

23-02-2019

SV Lopik-Odysseus '91

09-03-2019

SV Lopik-Veensche Boys
FC Almere-JSV Nieuwegein
De Meern-De Bilt
Delta Sports-Odysseus '91
TOV-Loosdrecht
BFC-Benschop
Waterwijk-IJFC

16-03-2019

Odysseus '91-Waterwijk
Benschop-TOV
De Bilt-BFC
Veensche Boys-Delta Sports
IJFC-De Meern
Loosdrecht-FC Almere
JSV Nieuwegein-SV Lopik

23-03-2019

FC Almere-Veensche Boys
SV Lopik-TOV
Waterwijk-Delta Sports
BFC-Odysseus '91
JSV Nieuwegein-Loosdrecht
De Meern-Benschop
De Bilt-IJFC

06-04-2019

Benschop-JSV Nieuwegein
TOV-Waterwijk
Delta Sports-BFC
SV Lopik-De Meern
Veensche Boys-De Bilt
Odysseus '91-FC Almere
IJFC-Loosdrecht

13-04-2019

Waterwijk-SV Lopik
JSV Nieuwegein-IJFC
Loosdrecht-Veensche Boys
BFC-TOV
De Meern-Odysseus '91
De Bilt-Delta Sports
FC Almere-Benschop

20-04-2019

Delta Sports-Loosdrecht
Odysseus '91-IJFC
Veensche Boys-JSV Nieuwegein
SV Lopik-BFC
TOV-De Meern
Benschop-De Bilt
Waterwijk-FC Almere

11-05-2019

Loosdrecht-Benschop
De Bilt-SV Lopik
BFC-Waterwijk
IJFC-Veensche Boys
FC Almere-TOV
JSV Nieuwegein-Odysseus '91
De Meern-Delta Sports

18-05-2019

SV Lopik-FC Almere
Odysseus '91-Loosdrecht
Delta Sports-IJFC
TOV-JSV Nieuwegein
Benschop-Veensche Boys
BFC-De Meern
Waterwijk-De Bilt

25-05-2019

IJFC-Benschop
Loosdrecht-SV Lopik
De Meern-Waterwijk
FC Almere-BFC
De Bilt-TOV
Veensche Boys-Odysseus '91
JSV Nieuwegein-Delta Sports