Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse B - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mei 2019

Benschop2-3Veensche Boys
BFC1-1De Meern
SV Lopik0-1FC Almere
Waterwijk1-5De Bilt
TOV2-1JSV Nieuwegein
Delta Sports0-2IJFC
Odysseus '916-0Loosdrecht

Programma 25 mei 2019

JSV Nieuwegein-Delta Sports
De Bilt-TOV
FC Almere-BFC
Veensche Boys-Odysseus '91
De Meern-Waterwijk
Loosdrecht-SV Lopik
IJFC-Benschop
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Bilt De251753567325
2Delta Sports251537485332
3Almere FC251438445642
4BFC251249405054
5Waterwijk2512211386054
6Meern De25988353834
7Veensche Boys2510510354038
8Loosdrecht2511113344559
9JSV Nieuwegein259610334044
10IJFC2510312333850
11Benschop258314274048
12TOV258314273952
13Lopik256613242648
14Odysseus 91255614213654

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop6 - 21 - 13 - 01 - 21 - 10 - 11 - 03 - 24 - 10 - 11 - 32 - 31 - 2
2BFC3 - 30 - 61 - 12 - 12 - 33 - 05 - 24 - 12 - 02 - 12 - 12 - 14 - 2
3De Bilt1 - 04 - 02 - 24 - 33 - 13 - 12 - 43 - 25 - 08 - 10 - 00 - 1
4De Meern1 - 01 - 11 - 11 - 11 - 02 - 12 - 25 - 10 - 01 - 21 - 01 - 2
5Delta Sports5 - 03 - 10 - 52 - 11 - 30 - 22 - 13 - 14 - 23 - 01 - 12 - 21 - 2
6FC Almere2 - 04 - 32 - 31 - 24 - 20 - 01 - 24 - 12 - 24 - 15 - 12 - 0
7IJFC1 - 32 - 43 - 00 - 42 - 11 - 40 - 13 - 21 - 12 - 23 - 24 - 2
8JSV Nieuwegein1 - 41 - 00 - 31 - 05 - 11 - 10 - 32 - 12 - 22 - 12 - 10 - 1
9Loosdrecht4 - 20 - 21 - 32 - 51 - 01 - 32 - 34 - 12 - 22 - 13 - 10 - 3
10Odysseus '910 - 11 - 10 - 23 - 20 - 41 - 41 - 22 - 26 - 00 - 01 - 30 - 14 - 1
11SV Lopik0 - 32 - 30 - 31 - 10 - 10 - 11 - 03 - 23 - 21 - 22 - 00 - 10 - 2
12TOV4 - 25 - 40 - 22 - 00 - 11 - 21 - 32 - 12 - 31 - 12 - 03 - 11 - 4
13Veensche Boys3 - 04 - 00 - 00 - 30 - 33 - 03 - 01 - 31 - 21 - 13 - 03 - 1
14Waterwijk5 - 14 - 11 - 51 - 31 - 44 - 53 - 01 - 12 - 33 - 55 - 27 - 22 - 2

Seizoensprogramma

25-05-2019

JSV Nieuwegein-Delta Sports
De Bilt-TOV
FC Almere-BFC
Veensche Boys-Odysseus '91
De Meern-Waterwijk
Loosdrecht-SV Lopik
IJFC-Benschop