Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 25 mei 2019

FC Perkouw1-0Lekkerkerk
FC IJsselmonde4-2Dilettant
CION2-2VVOR
Charlois3-3DVO'32
Schoonhoven4-0Excelsior R
Leonidas1-1DRL
Zwarte Pijl6-2IJVV de Zwervers

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Charlois, sv261943618034
2VVOR261664535134
3DVO '32261277435431
4Zwarte Pijl261277436346
5Perkouw261268425031
6FC IJsselmonde2610610365959
7Zwervers, IJVV de2611312366068
8Dilettant261088355956
9CION269710345050
10Leonidas26989343739
11Schoonhoven269413314147
12Lekkerkerk2661010283450
13DRL264418154470
14Excelsior R.26222282794

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Charlois5 - 15 - 25 - 33 - 34 - 16 - 02 - 15 - 02 - 01 - 21 - 10 - 12 - 0
2CION1 - 23 - 02 - 01 - 14 - 11 - 11 - 23 - 00 - 03 - 20 - 22 - 21 - 3
3Dilettant2 - 33 - 31 - 11 - 14 - 16 - 21 - 36 - 21 - 12 - 03 - 11 - 14 - 2
4DRL0 - 22 - 21 - 20 - 72 - 32 - 53 - 04 - 13 - 32 - 41 - 23 - 01 - 3
5DVO'321 - 14 - 11 - 32 - 05 - 13 - 01 - 10 - 13 - 12 - 05 - 21 - 21 - 3
6Excelsior R2 - 30 - 52 - 31 - 53 - 21 - 51 - 61 - 30 - 10 - 20 - 01 - 23 - 4
7FC IJsselmonde2 - 44 - 24 - 25 - 22 - 06 - 22 - 14 - 62 - 20 - 30 - 21 - 21 - 1
8FC Perkouw1 - 35 - 06 - 04 - 11 - 10 - 00 - 35 - 21 - 01 - 13 - 00 - 11 - 0
9IJVV de Zwervers3 - 53 - 03 - 33 - 20 - 28 - 04 - 20 - 34 - 11 - 13 - 21 - 31 - 5
10Lekkerkerk2 - 10 - 22 - 21 - 00 - 32 - 13 - 31 - 11 - 62 - 31 - 11 - 31 - 1
11Leonidas2 - 53 - 21 - 11 - 10 - 12 - 10 - 03 - 21 - 22 - 22 - 00 - 01 - 1
12Schoonhoven1 - 20 - 22 - 44 - 20 - 14 - 03 - 23 - 01 - 12 - 33 - 01 - 41 - 3
13VVOR0 - 62 - 22 - 03 - 12 - 16 - 10 - 20 - 02 - 01 - 22 - 04 - 22 - 2
14Zwarte Pijl2 - 23 - 63 - 24 - 22 - 26 - 01 - 11 - 26 - 22 - 12 - 10 - 13 - 4

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.