Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 20 apr 2019

DVO'324-1CION
DRL0-2Charlois
VVOR0-0FC Perkouw
Dilettant4-1Excelsior R
Leonidas1-1Zwarte Pijl
Lekkerkerk1-1Schoonhoven
IJVV de Zwervers4-2FC IJsselmonde

Programma 04 mei 2019

Zwarte Pijl-DRL
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Charlois, sv231832577126
2VVOR231544484329
3DVO '32231166394926
4Zwarte Pijl231067365140
5Zwervers, IJVV de231139365352
6Perkouw23968333828
7Dilettant23986325448
8Leonidas23878303435
9Schoonhoven238411283540
10CION237610274348
11FC IJsselmonde237610274855
12Lekkerkerk235108253347
13DRL234316143960
14Excelsior R.23221982683

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Charlois5 - 15 - 25 - 34 - 16 - 02 - 15 - 02 - 01 - 10 - 12 - 0
2CION1 - 22 - 01 - 14 - 11 - 11 - 23 - 00 - 03 - 20 - 21 - 3
3Dilettant2 - 33 - 31 - 11 - 14 - 16 - 21 - 36 - 21 - 12 - 01 - 14 - 2
4DRL0 - 22 - 21 - 20 - 72 - 33 - 04 - 13 - 32 - 41 - 23 - 01 - 3
5DVO'321 - 14 - 11 - 32 - 05 - 13 - 01 - 10 - 13 - 15 - 21 - 21 - 3
6Excelsior R2 - 30 - 52 - 31 - 53 - 21 - 51 - 30 - 20 - 01 - 23 - 4
7FC IJsselmonde2 - 44 - 25 - 26 - 22 - 14 - 62 - 20 - 30 - 21 - 21 - 1
8FC Perkouw1 - 35 - 06 - 04 - 11 - 10 - 00 - 31 - 13 - 00 - 11 - 0
9IJVV de Zwervers3 - 03 - 33 - 20 - 28 - 04 - 20 - 34 - 11 - 13 - 21 - 31 - 5
10Lekkerkerk2 - 12 - 21 - 00 - 32 - 13 - 31 - 11 - 62 - 31 - 11 - 31 - 1
11Leonidas2 - 53 - 21 - 10 - 12 - 10 - 03 - 21 - 22 - 22 - 00 - 01 - 1
12Schoonhoven1 - 20 - 22 - 44 - 20 - 13 - 23 - 01 - 12 - 33 - 01 - 3
13VVOR0 - 62 - 22 - 03 - 12 - 16 - 10 - 20 - 02 - 01 - 22 - 04 - 2
14Zwarte Pijl2 - 23 - 63 - 22 - 26 - 01 - 11 - 22 - 12 - 10 - 13 - 4

Seizoensprogramma

04-05-2019

Zwarte Pijl-DRL

11-05-2019

CION-Dilettant
Schoonhoven-VVOR
Excelsior R-Lekkerkerk
Charlois-Leonidas
FC Perkouw-IJVV de Zwervers
FC IJsselmonde-DVO'32

18-05-2019

Lekkerkerk-CION
Dilettant-Schoonhoven
VVOR-Zwarte Pijl
DRL-FC IJsselmonde
DVO'32-Leonidas
IJVV de Zwervers-Charlois
Excelsior R-FC Perkouw

25-05-2019

FC IJsselmonde-Dilettant
Zwarte Pijl-IJVV de Zwervers
Leonidas-DRL
CION-VVOR
Schoonhoven-Excelsior R
Charlois-DVO'32
FC Perkouw-Lekkerkerk