Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 25 mei 2019

Zwarte Pijl6-2IJVV de Zwervers
FC Perkouw1-0Lekkerkerk
FC IJsselmonde4-2Dilettant
CION2-2VVOR
Charlois3-3DVO'32
Schoonhoven4-0Excelsior R
Leonidas1-1DRL

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Charlois261943618034
2VVOR261664545134
3DVO'32261277435431
4Zwarte Pijl261277436346
5FC Perkouw261268425031
6Dilettant261088385956
7FC IJsselmonde2610610365959
8IJVV de Zwervers2611312366068
9Leonidas26989353739
10CION269710345050
11Schoonhoven269413314147
12Lekkerkerk2661010283450
13DRL264418164470
14Excelsior R26222282794

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Charlois5 - 15 - 25 - 33 - 34 - 16 - 02 - 15 - 02 - 01 - 21 - 10 - 12 - 0
2CION1 - 23 - 02 - 01 - 14 - 11 - 11 - 23 - 00 - 03 - 20 - 22 - 21 - 3
3Dilettant2 - 33 - 31 - 11 - 14 - 16 - 21 - 36 - 21 - 12 - 03 - 11 - 14 - 2
4DRL0 - 22 - 21 - 20 - 72 - 32 - 53 - 04 - 13 - 32 - 41 - 23 - 01 - 3
5DVO'321 - 14 - 11 - 32 - 05 - 13 - 01 - 10 - 13 - 12 - 05 - 21 - 21 - 3
6Excelsior R2 - 30 - 52 - 31 - 53 - 21 - 51 - 61 - 30 - 10 - 20 - 01 - 23 - 4
7FC IJsselmonde2 - 44 - 24 - 25 - 22 - 06 - 22 - 14 - 62 - 20 - 30 - 21 - 21 - 1
8FC Perkouw1 - 35 - 06 - 04 - 11 - 10 - 00 - 35 - 21 - 01 - 13 - 00 - 11 - 0
9IJVV de Zwervers3 - 53 - 03 - 33 - 20 - 28 - 04 - 20 - 34 - 11 - 13 - 21 - 31 - 5
10Lekkerkerk2 - 10 - 22 - 21 - 00 - 32 - 13 - 31 - 11 - 62 - 31 - 11 - 31 - 1
11Leonidas2 - 53 - 21 - 11 - 10 - 12 - 10 - 03 - 21 - 22 - 22 - 00 - 01 - 1
12Schoonhoven1 - 20 - 22 - 44 - 20 - 14 - 03 - 23 - 01 - 12 - 33 - 01 - 41 - 3
13VVOR0 - 62 - 22 - 03 - 12 - 16 - 10 - 20 - 02 - 01 - 22 - 04 - 22 - 2
14Zwarte Pijl2 - 23 - 63 - 24 - 22 - 26 - 01 - 11 - 26 - 22 - 12 - 10 - 13 - 4

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.