Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mei 2019

De Alblas1-3Streefkerk
Arkel5-0Schelluinen
Alblasserdam3-1Groote Lindt
VVAC2-2SVW
Hardinxveld1-3Ameide
IFC1-3De Zwerver
Unitas0-7SV Meerkerk

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Arkel251744556322
2De Zwerver251645526430
3SVW251447465138
4Ameide251294455037
5Groote Lindt251438454939
6Schelluinen251159384840
7Alblasserdam251159384145
8Hardinxveld2510510355031
9SV Meerkerk2510411344141
10De Alblas2510213324343
11Streefkerk2510213323651
12VVAC256514233552
13IFC255218173168
14Unitas25202362489

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam1 - 11 - 11 - 51 - 03 - 12 - 03 - 21 - 31 - 22 - 02 - 33 - 11 - 1
2Ameide2 - 13 - 23 - 32 - 02 - 25 - 01 - 14 - 23 - 12 - 42 - 11 - 1
3Arkel2 - 32 - 21 - 01 - 14 - 01 - 13 - 25 - 05 - 02 - 05 - 13 - 13 - 2
4De Alblas0 - 14 - 21 - 40 - 21 - 11 - 13 - 21 - 21 - 32 - 13 - 15 - 13 - 1
5De Zwerver5 - 13 - 00 - 15 - 32 - 03 - 03 - 01 - 23 - 04 - 24 - 12 - 1
6Groote Lindt4 - 01 - 21 - 01 - 02 - 44 - 24 - 22 - 01 - 20 - 06 - 12 - 1
7Hardinxveld2 - 21 - 30 - 10 - 14 - 01 - 27 - 01 - 11 - 01 - 21 - 03 - 15 - 1
8IFC1 - 01 - 20 - 32 - 11 - 32 - 30 - 41 - 65 - 22 - 20 - 24 - 11 - 3
9Schelluinen2 - 21 - 10 - 32 - 12 - 21 - 23 - 01 - 32 - 03 - 27 - 10 - 2
10Streefkerk2 - 10 - 30 - 31 - 01 - 21 - 22 - 12 - 21 - 31 - 13 - 42 - 1
11SV Meerkerk1 - 20 - 01 - 03 - 11 - 52 - 32 - 12 - 02 - 10 - 23 - 14 - 1
12SVW4 - 23 - 13 - 01 - 11 - 10 - 22 - 11 - 01 - 03 - 23 - 06 - 0
13Unitas0 - 21 - 21 - 63 - 40 - 52 - 10 - 63 - 00 - 42 - 30 - 70 - 11 - 2
14VVAC2 - 31 - 12 - 31 - 32 - 10 - 21 - 30 - 20 - 14 - 12 - 22 - 22 - 1