Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 16 mrt 2019

SVW2-1IFC
Hardinxveld5-1VVAC
Ameide2-1Arkel

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Arkel181233394319
2Groote Lindt161204363721
3Ameide19982353926
4Schelluinen181044344125
5SVW181116343930
6De Zwerver171034334424
7Hardinxveld19955324418
8Alblasserdam18756262934
9De Alblas17818253130
10Streefkerk186210202335
11SV Meerkerk184410162335
12VVAC193412132242
13IFC193214112254
14Unitas18101731761

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam1 - 11 - 11 - 52 - 03 - 21 - 22 - 02 - 31 - 1
2Ameide2 - 13 - 23 - 32 - 02 - 25 - 01 - 14 - 22 - 11 - 1
3Arkel2 - 32 - 21 - 13 - 25 - 02 - 05 - 13 - 13 - 2
4De Alblas4 - 21 - 40 - 21 - 13 - 21 - 22 - 13 - 1
5De Zwerver5 - 10 - 15 - 33 - 03 - 01 - 23 - 04 - 24 - 1
6Groote Lindt4 - 01 - 01 - 04 - 22 - 01 - 26 - 12 - 1
7Hardinxveld2 - 20 - 10 - 14 - 01 - 27 - 01 - 11 - 03 - 15 - 1
8IFC1 - 01 - 20 - 32 - 30 - 41 - 62 - 20 - 24 - 1
9Schelluinen2 - 20 - 32 - 12 - 23 - 02 - 03 - 27 - 10 - 2
10Streefkerk0 - 31 - 01 - 21 - 22 - 21 - 31 - 13 - 42 - 1
11SV Meerkerk1 - 20 - 01 - 52 - 32 - 10 - 23 - 14 - 1
12SVW3 - 13 - 01 - 10 - 22 - 11 - 03 - 23 - 06 - 0
13Unitas0 - 21 - 23 - 42 - 10 - 60 - 42 - 30 - 11 - 2
14VVAC2 - 31 - 12 - 31 - 32 - 10 - 21 - 30 - 20 - 12 - 2