-->

Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2018

De Zwerver5-1Asperen
IFC4-4Groote Lindt
Streefkerk2-1De Alblas
Alblasserdam10-0ZBC'97
Vuren3-1Ameide
EBOH7-0Leerdam Sport'55
DFC4-2Schelluinen

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1EBOH261664547229
2De Zwerver261565515532
3Streefkerk261547495528
4De Alblas261358446838
5Groote Lindt261088385051
6DFC2611312365161
7Alblasserdam26989355951
8IFC269611335949
9Schelluinen269611334959
10Vuren2610511335164
11Ameide268711314552
12Asperen269413314560
13ZBC'97267613274375
14Leerdam Sp.'5526161992073

Periode

GWGLVPDPVDPT
1De Alblas853018228
2ZBC'978503152117
3EBOH8422141812
4Groote Lindt8422141310
5Streefkerk8413131510
6Ameide8332121412
7Schelluinen8323111618
8Alblasserdam8242101315
9IFC823391212
10De Zwerver815281214
11DFC822481323
12Vuren823371719
13Asperen813461319
14Leerdam Sp.'5580353717
GWGLVPDPVDPT
1De Zwerver970221178
2Streefkerk962120277
3EBOH961219208
4IFC9504152517
5DFC9414132119
6Schelluinen9414131922
7Asperen9414131822
8Ameide9414131520
9Groote Lindt9333122020
10De Alblas9324112615
11Alblasserdam9324112120
12Vuren9315101831
13ZBC'97913561531
14Leerdam Sp.'5590272426
GWGLVPDPVDPT
1De Zwerver9711222610
2EBOH963021349
3Vuren9513161614
4Streefkerk9513161311
5De Alblas9504152015
6DFC9504151719
7Alblasserdam9423142516
8Groote Lindt9333121721
9Asperen9405121419
10IFC923492220
11Schelluinen923491419
12Ameide913561620
13ZBC'9791356727
14Leerdam Sp.'5591174930

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam1 - 42 - 12 - 20 - 32 - 50 - 11 - 13 - 14 - 04 - 40 - 11 - 110 - 0
2Ameide4 - 42 - 31 - 00 - 13 - 22 - 21 - 12 - 21 - 04 - 21 - 15 - 40 - 2
3Asperen1 - 33 - 21 - 10 - 22 - 30 - 43 - 11 - 13 - 01 - 24 - 12 - 04 - 4
4De Alblas5 - 02 - 22 - 14 - 20 - 23 - 21 - 22 - 010 - 02 - 02 - 21 - 33 - 0
5De Zwerver2 - 21 - 05 - 13 - 22 - 23 - 33 - 02 - 10 - 01 - 34 - 04 - 12 - 2
6DFC2 - 20 - 33 - 23 - 12 - 30 - 20 - 33 - 12 - 04 - 20 - 13 - 12 - 2
7EBOH1 - 22 - 14 - 05 - 10 - 24 - 00 - 01 - 37 - 05 - 02 - 16 - 05 - 0
8Groote Lindt1 - 44 - 01 - 31 - 50 - 15 - 31 - 13 - 23 - 10 - 51 - 03 - 33 - 1
9IFC1 - 45 - 17 - 11 - 12 - 15 - 04 - 44 - 42 - 07 - 20 - 11 - 14 - 0
10Leerdam Sport'550 - 30 - 12 - 21 - 51 - 31 - 52 - 32 - 23 - 02 - 30 - 01 - 30 - 0
11Schelluinen0 - 02 - 21 - 01 - 42 - 25 - 21 - 21 - 33 - 01 - 10 - 21 - 44 - 1
12Streefkerk3 - 13 - 10 - 12 - 13 - 16 - 10 - 24 - 21 - 04 - 11 - 27 - 09 - 0
13Vuren2 - 13 - 12 - 30 - 31 - 02 - 02 - 20 - 31 - 44 - 15 - 21 - 14 - 2
14ZBC'975 - 32 - 15 - 21 - 50 - 21 - 21 - 22 - 24 - 12 - 10 - 00 - 16 - 3

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.