Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 15 dec 2018

SV Meerkerk0-0Ameide
Unitas1-2VVAC
SVW0-2Hardinxveld
De Alblas1-4Arkel
De Zwerver5-1Alblasserdam
Groote Lindt4-2Schelluinen
Streefkerk2-2IFC

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Arkel1283127309
2Groote Lindt12903272617
3Schelluinen12642222718
4SVW12714222922
5Ameide12561212313
6De Zwerver12624202918
7Hardinxveld12543192413
8Streefkerk12615191824
9De Alblas12606182021
10Alblasserdam12444162024
11SV Meerkerk1223791625
12VVAC1222881528
13IFC1212951434
14Unitas12101131439

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam1 - 11 - 13 - 21 - 22 - 02 - 3
2Ameide3 - 22 - 02 - 25 - 01 - 11 - 1
3Arkel2 - 21 - 15 - 02 - 05 - 13 - 2
4De Alblas1 - 40 - 23 - 21 - 22 - 13 - 1
5De Zwerver5 - 10 - 15 - 33 - 01 - 24 - 1
6Groote Lindt4 - 01 - 01 - 04 - 22 - 02 - 1
7Hardinxveld2 - 20 - 14 - 01 - 21 - 13 - 1
8IFC0 - 32 - 30 - 42 - 20 - 24 - 1
9Schelluinen2 - 20 - 32 - 23 - 03 - 27 - 1
10Streefkerk0 - 31 - 02 - 21 - 33 - 42 - 1
11SV Meerkerk0 - 01 - 52 - 32 - 10 - 24 - 1
12SVW3 - 11 - 10 - 23 - 23 - 06 - 0
13Unitas0 - 21 - 23 - 42 - 12 - 31 - 2
14VVAC2 - 31 - 32 - 11 - 30 - 12 - 2

Seizoensprogramma

19-01-2019

Alblasserdam-De Alblas
Groote Lindt-SVW
Arkel-Unitas
Ameide-De Zwerver
Hardinxveld-Streefkerk
VVAC-IFC
Schelluinen-SV Meerkerk

26-01-2019

VVAC-Arkel
IFC-Alblasserdam
SV Meerkerk-SVW
De Alblas-Ameide
De Zwerver-Schelluinen
Streefkerk-Groote Lindt
Unitas-Hardinxveld

02-02-2019

Schelluinen-De Alblas
Ameide-Unitas
Arkel-De Zwerver
Alblasserdam-VVAC
SVW-Streefkerk
Hardinxveld-IFC
Groote Lindt-SV Meerkerk

09-02-2019

De Alblas-Groote Lindt
Hardinxveld-Arkel
SV Meerkerk-Alblasserdam
Unitas-SVW
VVAC-Ameide
Streefkerk-De Zwerver
IFC-Schelluinen

16-02-2019

Arkel-IFC
Alblasserdam-Hardinxveld
De Zwerver-SV Meerkerk
SVW-De Alblas
Groote Lindt-Unitas
Schelluinen-VVAC
Ameide-Streefkerk

09-03-2019

VVAC-Groote Lindt
De Alblas-Hardinxveld
Streefkerk-SV Meerkerk
Arkel-Alblasserdam
De Zwerver-SVW
IFC-Ameide
Unitas-Schelluinen

16-03-2019

Schelluinen-Streefkerk
SVW-IFC
Ameide-Arkel
SV Meerkerk-De Alblas
Alblasserdam-Unitas
Groote Lindt-De Zwerver
Hardinxveld-VVAC

23-03-2019

IFC-VVAC
SVW-Groote Lindt
Streefkerk-Hardinxveld
Unitas-Arkel
De Alblas-Alblasserdam
De Zwerver-Ameide
SV Meerkerk-Schelluinen

06-04-2019

IFC-Streefkerk
Ameide-SV Meerkerk
Schelluinen-Groote Lindt
Arkel-De Alblas
Hardinxveld-SVW
VVAC-Unitas
Alblasserdam-De Zwerver

13-04-2019

Groote Lindt-Ameide
De Alblas-VVAC
Unitas-IFC
De Zwerver-Hardinxveld
SV Meerkerk-Arkel
Streefkerk-Alblasserdam
SVW-Schelluinen

20-04-2019

Unitas-De Zwerver
VVAC-Streefkerk
Hardinxveld-SV Meerkerk
Arkel-Groote Lindt
IFC-De Alblas
Ameide-SVW
Alblasserdam-Schelluinen

11-05-2019

Schelluinen-Ameide
De Zwerver-VVAC
SV Meerkerk-IFC
Groote Lindt-Hardinxveld
Streefkerk-Arkel
SVW-Alblasserdam
De Alblas-Unitas

18-05-2019

Arkel-Schelluinen
IFC-De Zwerver
Hardinxveld-Ameide
De Alblas-Streefkerk
Unitas-SV Meerkerk
Alblasserdam-Groote Lindt
VVAC-SVW

25-05-2019

Streefkerk-Unitas
SV Meerkerk-VVAC
Groote Lindt-IFC
Schelluinen-Hardinxveld
De Zwerver-De Alblas
SVW-Arkel
Ameide-Alblasserdam