Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse B - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 16 mrt 2019

Moerkapelle0-0Woerden
Linschoten3-0WDS
Bodegraven3-3Sportief
VEP1-2Gouda
Siveo'601-5Kamerik

Programma 23 mrt 2019

WDS-Woerden
Kamerik-Moerkapelle
Rijnstreek-Siveo'60
VEP-SPV'81
Gouda-Linschoten
Moordrecht-Sportief
Rohda'76-Bodegraven
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Gouda181521475122
2Woerden18963334321
3WDS17953323526
4VEP18954323823
5Linschoten19955325239
6Kamerik18936304738
7Siveo '6019856294230
8Moerkapelle19586232327
9Moordrecht18558202440
10Sportief19559205251
11Rohda '7616538182727
12Bodegraven194411162963
13Rijnstreek16231191743
14SPV '8116111441646

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Bodegraven3 - 61 - 45 - 12 - 12 - 10 - 23 - 31 - 41 - 51 - 2
2Gouda3 - 04 - 23 - 13 - 02 - 11 - 12 - 14 - 14 - 1
3Kamerik2 - 51 - 20 - 53 - 24 - 11 - 35 - 53 - 1
4Linschoten7 - 02 - 32 - 24 - 11 - 14 - 13 - 31 - 13 - 01 - 7
5Moerkapelle3 - 01 - 30 - 01 - 12 - 22 - 23 - 02 - 10 - 00 - 0
6Moordrecht1 - 12 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 43 - 12 - 2
7Rijnstreek2 - 30 - 11 - 21 - 03 - 21 - 40 - 1
8Rohda'761 - 20 - 34 - 05 - 03 - 10 - 12 - 22 - 0
9Siveo'604 - 21 - 52 - 29 - 01 - 05 - 13 - 11 - 23 - 40 - 1
10Sportief11 - 21 - 52 - 74 - 12 - 35 - 12 - 27 - 01 - 10 - 5
11SPV'810 - 22 - 51 - 22 - 20 - 41 - 30 - 11 - 4
12VEP1 - 11 - 23 - 10 - 24 - 05 - 12 - 00 - 21 - 1
13WDS4 - 11 - 11 - 42 - 02 - 11 - 13 - 03 - 2
14Woerden2 - 22 - 22 - 10 - 00 - 24 - 06 - 02 - 02 - 2

Seizoensprogramma

23-03-2019

WDS-Woerden
Kamerik-Moerkapelle
Rijnstreek-Siveo'60
VEP-SPV'81
Gouda-Linschoten
Moordrecht-Sportief
Rohda'76-Bodegraven

30-03-2019

Rijnstreek-Rohda'76
Woerden-WDS
SPV'81-Gouda

02-04-2019

WDS-SPV'81
Rohda'76-VEP

06-04-2019

Bodegraven-Rijnstreek
Sportief-WDS
Woerden-Gouda
Moerkapelle-VEP
SPV'81-Siveo'60
Moordrecht-Rohda'76
Linschoten-Kamerik

13-04-2019

Siveo'60-Moerkapelle
WDS-Moordrecht
Kamerik-Bodegraven
Rijnstreek-SPV'81
VEP-Woerden
Gouda-Sportief
Rohda'76-Linschoten

20-04-2019

Bodegraven-VEP
Sportief-Rohda'76
Woerden-Siveo'60
WDS-Kamerik
Moerkapelle-Rijnstreek
Moordrecht-Gouda
Linschoten-SPV'81

04-05-2019

Kamerik-Rijnstreek
WDS-VEP

11-05-2019

Rohda'76-Woerden
Siveo'60-Bodegraven
Rijnstreek-Linschoten
Kamerik-Sportief
VEP-Moordrecht
Gouda-WDS
SPV'81-Moerkapelle

18-05-2019

Moordrecht-Kamerik
Linschoten-Siveo'60
Bodegraven-Moerkapelle
Sportief-Rijnstreek
Woerden-SPV'81
Gouda-Rohda'76

25-05-2019

SPV'81-Bodegraven
Rohda'76-WDS
Siveo'60-Moordrecht
Rijnstreek-Woerden
Kamerik-Gouda
VEP-Sportief
Moerkapelle-Linschoten