Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2018

Siveo'602-0Woubrugge
Zevenhoven0-1Sportief
Kamerik5-2Aarlanderveen
Floreant2-0Rijnstreek
Rohda'765-1Moerkapelle
SPV'810-5NSV'46
Woerden4-2Linschoten

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1NSV '46262015618129
2Aarlanderveen261916587634
3Siveo '60261736546328
4Floreant261718526833
5Rohda '76261538486336
6Woerden261376466745
7Kamerik2610511355759
8Linschoten2610412344753
9Woubrugge268612304653
10Sportief268414284452
11Zevenhoven268315272953
12SPV '81264616183280
13Moerkapelle264418163176
14Rijnstreek2642201431104

Periode

GWGLVPDPVDPT
1NSV '46870121287
2Floreant851216188
3Aarlanderveen8512162112
4Woerden8431151812
5Rohda '768413132113
6Siveo '608413131511
7Zevenhoven8413131214
8Rijnstreek8404121112
9Woubrugge8404121618
10Kamerik8314101518
11Linschoten830591017
12Moerkapelle821571223
13Sportief810731023
14SPV '8181073827
GWGLVPDPVDPT
1Aarlanderveen9702212410
2Siveo '60961219199
3Rohda '76961219179
4Floreant9603182714
5Woerden9522172512
6Sportief9432152012
7NSV '469504152014
8Linschoten9423141815
9Kamerik9324111620
10Woubrugge923491315
11SPV '81923491224
12Zevenhoven92167920
13Moerkapelle90363922
14Rijnstreek901811144
GWGLVPDPVDPT
1NSV '46981025338
2Siveo '60971122298
3Aarlanderveen9702213112
4Floreant9603182311
5Rohda '769513162514
6Kamerik9423142621
7Woerden9423142421
8Linschoten9324111921
9Sportief9315101417
10Woubrugge923491720
11Zevenhoven92167819
12SPV '81913561229
13Moerkapelle920761031
14Rijnstreek90181948

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Aarlanderveen3 - 12 - 13 - 03 - 02 - 17 - 03 - 32 - 53 - 07 - 15 - 14 - 02 - 3
2Floreant0 - 11 - 02 - 15 - 02 - 42 - 00 - 10 - 34 - 03 - 01 - 16 - 35 - 3
3Kamerik5 - 21 - 41 - 21 - 10 - 27 - 31 - 14 - 13 - 31 - 14 - 33 - 11 - 2
4Linschoten1 - 41 - 23 - 14 - 14 - 10 - 12 - 12 - 22 - 12 - 04 - 41 - 13 - 0
5Moerkapelle0 - 11 - 23 - 20 - 20 - 74 - 10 - 60 - 11 - 31 - 21 - 21 - 24 - 0
6NSV'463 - 23 - 12 - 06 - 02 - 08 - 13 - 04 - 24 - 17 - 01 - 32 - 12 - 1
7Rijnstreek1 - 30 - 103 - 41 - 53 - 31 - 22 - 30 - 40 - 73 - 31 - 44 - 02 - 1
8Rohda'760 - 32 - 15 - 26 - 15 - 11 - 08 - 03 - 01 - 01 - 20 - 31 - 33 - 0
9Siveo'602 - 01 - 05 - 02 - 08 - 02 - 10 - 14 - 10 - 04 - 01 - 12 - 04 - 1
10Sportief2 - 31 - 32 - 32 - 13 - 41 - 22 - 00 - 42 - 42 - 21 - 12 - 13 - 0
11SPV'811 - 41 - 41 - 32 - 24 - 30 - 53 - 20 - 21 - 41 - 31 - 13 - 50 - 1
12Woerden2 - 11 - 42 - 34 - 25 - 03 - 37 - 03 - 22 - 02 - 16 - 01 - 41 - 2
13Woubrugge1 - 40 - 22 - 23 - 11 - 11 - 26 - 11 - 10 - 23 - 13 - 31 - 21 - 1
14Zevenhoven0 - 21 - 32 - 42 - 11 - 10 - 41 - 01 - 23 - 00 - 11 - 02 - 20 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.