Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse G - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 21 mei 2019

Faja Lobi KDS2-3SEC

Programma 25 mei 2019

HMS-Austerlitz
Odijk-Vliegdorp 't
Elinkwijk-SVM
EDO-Hercules
FC Driebergen-VVJ
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Hercules252122657821
2SVM251735546037
3EDO (U)251645527322
4Odijk251528476741
5HMS251519465942
6FC Driebergen2512310396633
7VVJ2511410375963
8Austerlitz2512013365560
9Elinkwijk258314275655
10Vianen257414254384
11Faja Lobi KDS266713254264
12Patria257315244570
13Vliegdorp 't255317183383
14SEC264121133495

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Austerlitz0 - 22 - 13 - 53 - 20 - 10 - 32 - 31 - 04 - 11 - 25 - 02 - 1
2EDO3 - 14 - 04 - 10 - 15 - 02 - 06 - 01 - 03 - 18 - 06 - 0
3Elinkwijk3 - 11 - 10 - 10 - 04 - 33 - 54 - 12 - 47 - 13 - 02 - 3
4Faja Lobi KDS4 - 22 - 43 - 11 - 52 - 41 - 10 - 71 - 32 - 32 - 23 - 12 - 2
5FC Driebergen5 - 11 - 13 - 14 - 01 - 33 - 12 - 35 - 03 - 00 - 14 - 0
6Hercules5 - 03 - 21 - 00 - 02 - 13 - 13 - 03 - 16 - 12 - 02 - 01 - 0
7HMS3 - 15 - 32 - 13 - 21 - 33 - 00 - 25 - 13 - 04 - 00 - 1
8Odijk0 - 21 - 12 - 13 - 01 - 01 - 41 - 23 - 18 - 34 - 14 - 1
9Patria4 - 51 - 42 - 42 - 22 - 11 - 42 - 30 - 44 - 22 - 31 - 01 - 2
10SEC0 - 21 - 51 - 01 - 00 - 72 - 12 - 41 - 42 - 51 - 22 - 43 - 4
11SVM4 - 10 - 03 - 23 - 11 - 01 - 13 - 12 - 16 - 27 - 13 - 14 - 2
12Vliegdorp 't3 - 40 - 21 - 61 - 03 - 20 - 52 - 11 - 61 - 11 - 55 - 2
13vv Vianen0 - 62 - 01 - 32 - 21 - 40 - 80 - 33 - 34 - 23 - 21 - 23 - 33 - 2
14VVJ6 - 43 - 24 - 22 - 25 - 52 - 42 - 11 - 21 - 13 - 03 - 16 - 2

Seizoensprogramma

25-05-2019

HMS-Austerlitz
Odijk-Vliegdorp 't
Elinkwijk-SVM
EDO-Hercules
FC Driebergen-VVJ