Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Derde divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 23 mrt 2019

SJC6-3SteDoCo
Achilles'291-3Noordwijk
VVOG2-2De Dijk
Hoek3-4Jong FC Groningen
ODIN '592-2ONS Sneek
Eemdijk1-3Quick Boys
Harkemase Boys1-1Ajax (amateurs)
DOVO1-3ASWH
FC Lisse1-1DVS'33 Ermelo

Programma 30 mrt 2019

DOVO-Eemdijk
ASWH-FC Lisse
Harkemase Boys-Jong FC Groningen
Achilles'29-Hoek
Noordwijk-ONS Sneek
Quick Boys-De Dijk
VVOG-SJC
Ajax (amateurs)-ODIN '59
SteDoCo-DVS'33 Ermelo
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Noordwijk261853597231
2Quick Boys261664546329
3DVS'33 Ermelo261646528233
4Hoek261466485842
5Jong FC Groningen261367455329
6SteDoCo261349434637
7Harkemase Boys261349435146
8ODIN 592613310424848
9FC Lisse2612311394347
10ASWH2610610364745
11DOVO2610511355348
12Ajax2610511353943
13ONS Sneek2610313334141
14VVOG267811293450
15SJC267217234677
16Eemdijk265219173674
17Achilles '29263518143083
18De Dijk262717133675

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Noordwijk12840284316
2Quick Boys12840283313
3DVS'33 Ermelo12714224518
4Hoek12642222622
5Jong FC Groningen12633212312
6SteDoCo12633212115
7ODIN 5912624202021
8ONS Sneek12615191812
9Harkemase Boys12615192824
10ASWH12534182317
11DOVO12525172922
12FC Lisse12516161925
13VVOG12516161825
14Ajax12336121625
15SJC12318101839
16Achilles '291221971341
17Eemdijk1212951334
18De Dijk1203931742
GWGLVPDPVDPT
1Hoek11821262711
2DVS'33 Ermelo11812253312
3Noordwijk11812252412
4Quick Boys11623202213
5Harkemase Boys11623201817
6SteDoCo11614191812
7Ajax11614191611
8FC Lisse11614192220
9ODIN 5911605182120
10Jong FC Groningen11434151912
11DOVO11434151918
12ASWH11335121724
13VVOG11254111218
14SJC11317101727
15De Dijk1123691729
16ONS Sneek1121871624
17Eemdijk1120961634
18Achilles '291104741535
GWGLVPDPVDPT
1Jong FC Groningen33009115
2ONS Sneek3210775
3Quick Boys3201683
4ASWH3201674
5Noordwijk3201653
6Eemdijk3201676
7DVS'33 Ermelo3120543
8Ajax3111477
9ODIN 593111477
10Harkemase Boys3111455
11FC Lisse3111422
12SJC310231111
13SteDoCo31023710
14DOVO3102358
15Achilles '293102327
16VVOG3021247
17De Dijk3012124
18Hoek3003059

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1Achilles'292 - 12 - 11 - 02 - 51 - 61 - 32 - 40 - 21 - 32 - 22 - 40 - 12 - 2
2Ajax (amateurs)2 - 02 - 21 - 13 - 00 - 21 - 02 - 00 - 23 - 11 - 00 - 21 - 20 - 0
3ASWH0 - 21 - 41 - 06 - 02 - 32 - 22 - 23 - 31 - 31 - 02 - 02 - 32 - 0
4De Dijk3 - 32 - 51 - 50 - 10 - 41 - 40 - 31 - 30 - 22 - 23 - 12 - 43 - 3
5DOVO1 - 31 - 14 - 20 - 34 - 20 - 13 - 12 - 42 - 21 - 13 - 34 - 01 - 1
6DVS'33 Ermelo5 - 05 - 16 - 03 - 15 - 09 - 14 - 21 - 20 - 03 - 06 - 31 - 01 - 1
7Eemdijk5 - 36 - 21 - 50 - 90 - 30 - 21 - 30 - 20 - 11 - 32 - 30 - 10 - 1
8FC Lisse3 - 12 - 21 - 14 - 32 - 03 - 22 - 01 - 10 - 30 - 12 - 00 - 34 - 0
9Harkemase Boys7 - 11 - 14 - 23 - 12 - 21 - 11 - 20 - 22 - 11 - 43 - 22 - 04 - 1
10Hoek4 - 44 - 22 - 14 - 30 - 21 - 23 - 22 - 04 - 03 - 42 - 02 - 13 - 3
11Jong FC Groningen1 - 10 - 11 - 14 - 01 - 15 - 10 - 12 - 21 - 23 - 12 - 01 - 21 - 0
12Noordwijk4 - 06 - 22 - 14 - 15 - 00 - 14 - 11 - 12 - 31 - 14 - 10 - 16 - 1
13ODIN '591 - 01 - 31 - 00 - 42 - 51 - 22 - 12 - 52 - 42 - 21 - 02 - 15 - 2
14ONS Sneek4 - 00 - 22 - 33 - 11 - 24 - 12 - 11 - 21 - 51 - 22 - 00 - 24 - 3
15Quick Boys6 - 05 - 11 - 15 - 01 - 06 - 33 - 04 - 11 - 20 - 21 - 12 - 02 - 1
16SJC4 - 20 - 32 - 11 - 82 - 12 - 31 - 21 - 51 - 32 - 41 - 46 - 32 - 1
17SteDoCo4 - 02 - 00 - 13 - 11 - 20 - 01 - 12 - 23 - 23 - 10 - 25 - 12 - 2
18VVOG4 - 10 - 02 - 22 - 12 - 02 - 02 - 10 - 00 - 11 - 42 - 11 - 41 - 2

Seizoensprogramma

30-03-2019

DOVO-Eemdijk
ASWH-FC Lisse
Harkemase Boys-Jong FC Groningen
Achilles'29-Hoek
Noordwijk-ONS Sneek
Quick Boys-De Dijk
VVOG-SJC
Ajax (amateurs)-ODIN '59
SteDoCo-DVS'33 Ermelo

06-04-2019

Jong FC Groningen-Ajax (amateurs)
FC Lisse-DOVO
DVS'33 Ermelo-Harkemase Boys
ONS Sneek-SteDoCo
De Dijk-Noordwijk
SJC-Quick Boys
Eemdijk-Achilles'29
Hoek-VVOG
ODIN '59-ASWH

13-04-2019

Eemdijk-FC Lisse
Noordwijk-Jong FC Groningen
DOVO-ONS Sneek
Harkemase Boys-De Dijk
Hoek-SJC
ASWH-DVS'33 Ermelo
Ajax (amateurs)-SteDoCo
VVOG-ODIN '59
Achilles'29-Quick Boys

20-04-2019

SJC-Eemdijk
ODIN '59-Hoek
DVS'33 Ermelo-Ajax (amateurs)
Jong FC Groningen-DOVO
SteDoCo-Harkemase Boys
Quick Boys-Noordwijk
FC Lisse-Achilles'29
ONS Sneek-VVOG
De Dijk-ASWH

04-05-2019

SJC-DVS'33 Ermelo
Achilles'29-Harkemase Boys
Hoek-SteDoCo
VVOG-Noordwijk
FC Lisse-Quick Boys
Eemdijk-ASWH
ONS Sneek-Jong FC Groningen
ODIN '59-De Dijk
DOVO-Ajax (amateurs)

11-05-2019

DVS'33 Ermelo-ODIN '59
ASWH-Achilles'29
Quick Boys-VVOG
SteDoCo-Eemdijk
Harkemase Boys-FC Lisse
De Dijk-Hoek
Ajax (amateurs)-ONS Sneek
Jong FC Groningen-SJC
Noordwijk-DOVO

18-05-2019

ONS Sneek-DVS'33 Ermelo
Eemdijk-Harkemase Boys
Jong FC Groningen-SteDoCo
Hoek-Noordwijk
ODIN '59-Quick Boys
DOVO-Achilles'29
VVOG-ASWH
FC Lisse-De Dijk
SJC-Ajax (amateurs)

25-05-2019

Achilles'29-ODIN '59
Ajax (amateurs)-VVOG
Noordwijk-Eemdijk
SteDoCo-FC Lisse
DVS'33 Ermelo-Jong FC Groningen
Harkemase Boys-Hoek
Quick Boys-ONS Sneek
ASWH-SJC
De Dijk-DOVO