Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Derde divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mei 2019

FC Lisse3-1De Dijk
VVOG0-4ASWH
Hoek2-3Noordwijk
ONS Sneek1-3DVS'33 Ermelo
ODIN '594-1Quick Boys
DOVO3-3Achilles'29
SJC2-1Ajax (amateurs)
Eemdijk4-1Harkemase Boys
Jong FC Groningen1-3SteDoCo

Programma 25 mei 2019

De Dijk-DOVO
Achilles'29-ODIN '59
Ajax (amateurs)-VVOG
ASWH-SJC
DVS'33 Ermelo-Jong FC Groningen
Harkemase Boys-Hoek
SteDoCo-FC Lisse
Quick Boys-ONS Sneek
Noordwijk-Eemdijk
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Noordwijk332454779041
2Quick Boys332166698139
3DVS'33 Ermelo3321576810142
4Hoek331977648051
5Jong FC Groningen3316710556138
6SteDoCo3317412556351
7Harkemase Boys3316611546457
8ASWH3315711527153
9ODIN 593316314516865
10DOVO3314613487362
11FC Lisse3315315485762
12ONS Sneek3312318395655
13Ajax3311517385060
14VVOG339816354070
15Eemdijk339222295183
16SJC3382232649102
17Achilles '293348211643104
18De Dijk3337231645108

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Noordwijk12840284316
2Quick Boys12840283313
3DVS'33 Ermelo12714224518
4Hoek12642222622
5Jong FC Groningen12633212312
6SteDoCo12633212115
7ODIN 5912624202021
8ONS Sneek12615191812
9Harkemase Boys12615192824
10ASWH12534182317
11DOVO12525172922
12FC Lisse12516161925
13VVOG12516161825
14Ajax12336121625
15SJC12318101839
16Achilles '291221971341
17Eemdijk1212951334
18De Dijk1203931742
GWGLVPDPVDPT
1Hoek11821262711
2DVS'33 Ermelo11812253312
3Noordwijk11812252412
4Quick Boys11623202213
5Harkemase Boys11623201817
6SteDoCo11614191812
7Ajax11614191611
8FC Lisse11614192220
9ODIN 5911605182120
10Jong FC Groningen11434151912
11DOVO11434151918
12ASWH11335121724
13VVOG11254111218
14SJC11317101727
15De Dijk1123691729
16ONS Sneek1121871624
17Eemdijk1120961634
18Achilles '291104741535
GWGLVPDPVDPT
1Noordwijk10802242313
2ASWH10712223112
3Quick Boys10703212613
4DVS'33 Ermelo10631212312
5Jong FC Groningen10613191914
6Eemdijk10604182215
7Hoek10514162718
8DOVO10514162522
9Harkemase Boys10433151816
10SteDoCo10505152424
11ODIN 5910415132724
12ONS Sneek10415132219
13FC Lisse10415131617
14Achilles '291023591528
15VVOG1022681027
16Ajax1021771824
17SJC1020861436
18De Dijk1011841137

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1Achilles'292 - 12 - 11 - 02 - 51 - 61 - 32 - 41 - 13 - 30 - 21 - 32 - 23 - 52 - 40 - 12 - 2
2Ajax (amateurs)2 - 02 - 21 - 13 - 00 - 21 - 02 - 00 - 23 - 11 - 00 - 21 - 22 - 31 - 20 - 04 - 2
3ASWH4 - 10 - 21 - 41 - 01 - 16 - 03 - 22 - 32 - 22 - 23 - 31 - 31 - 02 - 02 - 32 - 0
4De Dijk3 - 32 - 50 - 71 - 50 - 10 - 41 - 41 - 90 - 31 - 51 - 30 - 22 - 23 - 12 - 43 - 3
5DOVO3 - 34 - 21 - 31 - 14 - 23 - 00 - 34 - 20 - 13 - 12 - 42 - 22 - 11 - 13 - 34 - 01 - 1
6DVS'33 Ermelo5 - 03 - 15 - 16 - 03 - 15 - 09 - 10 - 24 - 21 - 24 - 30 - 03 - 06 - 31 - 01 - 1
7Eemdijk0 - 25 - 31 - 06 - 21 - 50 - 93 - 04 - 10 - 30 - 21 - 30 - 20 - 11 - 32 - 30 - 10 - 1
8FC Lisse5 - 03 - 12 - 23 - 13 - 21 - 14 - 32 - 03 - 22 - 01 - 10 - 30 - 11 - 22 - 00 - 34 - 0
9Harkemase Boys7 - 11 - 14 - 23 - 13 - 12 - 21 - 14 - 01 - 11 - 20 - 22 - 11 - 43 - 22 - 04 - 1
10Hoek4 - 44 - 22 - 14 - 30 - 21 - 23 - 22 - 04 - 03 - 42 - 32 - 02 - 13 - 33 - 12 - 02 - 1
11Jong FC Groningen1 - 11 - 00 - 11 - 11 - 34 - 01 - 15 - 10 - 12 - 21 - 23 - 12 - 01 - 22 - 01 - 31 - 0
12Noordwijk4 - 06 - 22 - 14 - 14 - 35 - 00 - 14 - 11 - 12 - 12 - 32 - 11 - 14 - 10 - 16 - 1
13ODIN '591 - 01 - 33 - 53 - 51 - 00 - 42 - 51 - 22 - 10 - 12 - 52 - 42 - 24 - 11 - 02 - 15 - 2
14ONS Sneek4 - 00 - 22 - 33 - 11 - 21 - 34 - 12 - 11 - 21 - 50 - 11 - 22 - 00 - 24 - 32 - 47 - 0
15Quick Boys6 - 05 - 11 - 13 - 05 - 01 - 06 - 33 - 04 - 11 - 20 - 22 - 01 - 12 - 02 - 10 - 2
16SJC4 - 22 - 10 - 32 - 11 - 80 - 60 - 52 - 12 - 31 - 21 - 51 - 32 - 41 - 40 - 56 - 32 - 1
17SteDoCo4 - 02 - 00 - 13 - 11 - 21 - 23 - 24 - 10 - 01 - 12 - 23 - 23 - 10 - 25 - 12 - 2
18VVOG4 - 10 - 00 - 42 - 22 - 12 - 02 - 02 - 10 - 00 - 11 - 40 - 20 - 52 - 11 - 43 - 01 - 2

Seizoensprogramma

25-05-2019

DVS'33 Ermelo-Jong FC Groningen
Harkemase Boys-Hoek
SteDoCo-FC Lisse
Quick Boys-ONS Sneek
Noordwijk-Eemdijk
De Dijk-DOVO
Achilles'29-ODIN '59
Ajax (amateurs)-VVOG
ASWH-SJC