Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Hoofdklasse A

Print deze pagina >

Uitslagen 15 dec 2018

Achilles Veen1-1Smitshoek
Zwaluwen1-1SC Feyenoord
XerxesDZB0-2Jong FC Den Bosch
Spijkenisse3-0Capelle
FC 's-Gravenzande2-4Ter Leede
Swift1-1DFS sv
Jodan Boys4-1Nootdorp
FC Rijnvogels3-2RKAV Volendam

Programma 19 jan 2019

Nootdorp-Spijkenisse
SC Feyenoord-FC Rijnvogels
Smitshoek-Jodan Boys
DFS sv-Achilles Veen
Ter Leede-Swift
Jong FC Den Bosch-FC 's-Gravenzande
Capelle-XerxesDZB
RKAV Volendam-Zwaluwen
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1RKAV Volendam151212374920
2Ter Leede15933303219
3Jong FC Den Bosch15834273822
4FC 's-Gravenzande15816253727
5SC Feyenoord15663243732
6Spijkenisse15735243126
7Smitshoek15735242422
8Rijnvogels15645222422
9Jodan Boys15717222729
10Zwaluwen15555202322
11Achilles Veen15546192324
12Swift15456172423
13DFS sv15456172234
14Capelle15429142844
15Nootdorp15131161440
16XerxesDZB15131161441

Periode

GWGLVPDPVDPT
1RKAV Volendam10811253414
2FC 's-Gravenzande10712222917
3Rijnvogels10523171611
4Ter Leede10523171713
5Spijkenisse10523172018
6SC Feyenoord10442163026
7DFS sv10442161819
8Jong FC Den Bosch10433152818
9Swift10424141916
10Capelle10415132326
11Smitshoek10415131520
12Zwaluwen10334121417
13Achilles Veen10316101621
14Jodan Boys1021771425
15XerxesDZB1013661126
16Nootdorp100373926
GWGLVPDPVDPT
1Jodan Boys550015134
2Ter Leede541013156
3RKAV Volendam540112156
4Jong FC Den Bosch540112104
5Smitshoek53201192
6Achilles Veen5230973
7Zwaluwen5221895
8SC Feyenoord5221876
9Spijkenisse52127118
10Rijnvogels51225811
11FC 's-Gravenzande51043810
12Swift5032357
13Nootdorp51043514
14DFS sv50141415
15Capelle50141518
16XerxesDZB50050315
GWGLVPDPVDPT
1Achilles Veen0000000
2Capelle0000000
3DFS sv0000000
4FC 's-Gravenzande0000000
5Jodan Boys0000000
6Jong FC Den Bosch0000000
7Nootdorp0000000
8Rijnvogels0000000
9RKAV Volendam0000000
10SC Feyenoord0000000
11Smitshoek0000000
12Spijkenisse0000000
13Swift0000000
14Ter Leede0000000
15XerxesDZB0000000
16Zwaluwen0000000

Uitslagenmatrix

  12345678910111213141516
1Achilles Veen4 - 11 - 02 - 02 - 11 - 11 - 21 - 20 - 0
2Capelle4 - 20 - 12 - 21 - 00 - 38 - 60 - 3
3DFS sv3 - 11 - 12 - 11 - 30 - 12 - 22 - 1
4FC 's-Gravenzande6 - 02 - 25 - 10 - 14 - 22 - 43 - 22 - 3
5FC Rijnvogels1 - 02 - 00 - 21 - 34 - 03 - 22 - 41 - 1
6Jodan Boys2 - 21 - 34 - 11 - 24 - 03 - 20 - 32 - 1
7Jong FC Den Bosch4 - 12 - 28 - 22 - 03 - 13 - 01 - 0
8Nootdorp1 - 41 - 23 - 21 - 20 - 21 - 11 - 1
9RKAV Volendam3 - 04 - 04 - 23 - 14 - 43 - 17 - 1
10SC Feyenoord3 - 33 - 03 - 21 - 12 - 31 - 14 - 2
11Smitshoek2 - 43 - 13 - 02 - 31 - 12 - 10 - 1
12Spijkenisse3 - 02 - 52 - 14 - 11 - 32 - 20 - 24 - 1
13Swift2 - 26 - 21 - 12 - 20 - 11 - 11 - 20 - 0
14Ter Leede4 - 14 - 22 - 10 - 40 - 35 - 03 - 1
15XerxesDZB0 - 32 - 13 - 30 - 10 - 20 - 21 - 21 - 3
16Zwaluwen6 - 20 - 23 - 33 - 11 - 11 - 31 - 00 - 0

Seizoensprogramma

19-01-2019

Nootdorp-Spijkenisse
SC Feyenoord-FC Rijnvogels
Smitshoek-Jodan Boys
DFS sv-Achilles Veen
Ter Leede-Swift
Jong FC Den Bosch-FC 's-Gravenzande
Capelle-XerxesDZB
RKAV Volendam-Zwaluwen

26-01-2019

SC Feyenoord-RKAV Volendam
Swift-XerxesDZB
Jong FC Den Bosch-Ter Leede
Jodan Boys-DFS sv
FC Rijnvogels-Spijkenisse
FC 's-Gravenzande-Smitshoek
Achilles Veen-Capelle
Zwaluwen-Nootdorp

02-02-2019

XerxesDZB-Zwaluwen
Ter Leede-FC Rijnvogels
RKAV Volendam-Jodan Boys
Spijkenisse-Achilles Veen
Capelle-Swift
Smitshoek-SC Feyenoord
DFS sv-Jong FC Den Bosch
Nootdorp-FC 's-Gravenzande

09-02-2019

SC Feyenoord-Nootdorp
Swift-RKAV Volendam
FC Rijnvogels-XerxesDZB
Zwaluwen-DFS sv
FC 's-Gravenzande-Spijkenisse
Ter Leede-Smitshoek
Jodan Boys-Achilles Veen
Jong FC Den Bosch-Capelle

16-02-2019

Smitshoek-Jong FC Den Bosch
XerxesDZB-FC 's-Gravenzande
Spijkenisse-Zwaluwen
RKAV Volendam-Ter Leede
Achilles Veen-FC Rijnvogels
Capelle-Jodan Boys
Nootdorp-Swift
DFS sv-SC Feyenoord

09-03-2019

DFS sv-Nootdorp
Jong FC Den Bosch-RKAV Volendam
Smitshoek-XerxesDZB
FC Rijnvogels-Zwaluwen
Swift-Spijkenisse
FC 's-Gravenzande-Jodan Boys
Ter Leede-Achilles Veen
SC Feyenoord-Capelle

16-03-2019

Achilles Veen-SC Feyenoord
Spijkenisse-Jong FC Den Bosch
Zwaluwen-FC 's-Gravenzande
XerxesDZB-Ter Leede
Capelle-DFS sv
RKAV Volendam-Smitshoek
Nootdorp-FC Rijnvogels
Jodan Boys-Swift

23-03-2019

Smitshoek-Capelle
Ter Leede-SC Feyenoord
Jong FC Den Bosch-Nootdorp
XerxesDZB-Spijkenisse
RKAV Volendam-DFS sv
Zwaluwen-Jodan Boys
FC Rijnvogels-Swift

30-03-2019

FC 's-Gravenzande-Achilles Veen

06-04-2019

SC Feyenoord-Jong FC Den Bosch
DFS sv-FC 's-Gravenzande
Nootdorp-RKAV Volendam
Achilles Veen-XerxesDZB
Capelle-Ter Leede
Swift-Zwaluwen
Spijkenisse-Smitshoek
Jodan Boys-FC Rijnvogels

13-04-2019

FC Rijnvogels-Capelle
XerxesDZB-SC Feyenoord
Swift-Jong FC Den Bosch
Ter Leede-Nootdorp
FC 's-Gravenzande-RKAV Volendam
Smitshoek-DFS sv
Spijkenisse-Jodan Boys
Zwaluwen-Achilles Veen

20-04-2019

SC Feyenoord-FC 's-Gravenzande
Jodan Boys-XerxesDZB
DFS sv-Ter Leede
Capelle-Zwaluwen
RKAV Volendam-Spijkenisse
Nootdorp-Smitshoek
Jong FC Den Bosch-FC Rijnvogels
Achilles Veen-Swift

04-05-2019

Jodan Boys-SC Feyenoord
Achilles Veen-Jong FC Den Bosch
Capelle-Nootdorp
Swift-FC 's-Gravenzande
XerxesDZB-RKAV Volendam
Spijkenisse-Ter Leede
FC Rijnvogels-DFS sv
Zwaluwen-Smitshoek

11-05-2019

DFS sv-XerxesDZB
Jong FC Den Bosch-Zwaluwen
SC Feyenoord-Spijkenisse
FC 's-Gravenzande-FC Rijnvogels
Ter Leede-Jodan Boys
RKAV Volendam-Capelle
Nootdorp-Achilles Veen
Smitshoek-Swift

18-05-2019

FC 's-Gravenzande-Capelle
Swift-SC Feyenoord
Jodan Boys-Jong FC Den Bosch
XerxesDZB-Nootdorp
Achilles Veen-RKAV Volendam
Zwaluwen-Ter Leede
Spijkenisse-DFS sv
FC Rijnvogels-Smitshoek

25-05-2019

Smitshoek-Achilles Veen
DFS sv-Swift
Ter Leede-FC 's-Gravenzande
Jong FC Den Bosch-XerxesDZB
SC Feyenoord-Zwaluwen
Capelle-Spijkenisse
RKAV Volendam-FC Rijnvogels
Nootdorp-Jodan Boys