-->

Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 27 mei 2018

Esto7-0ASW
Gouderak1-5Cabauw
NOC Kralingen3-4HOVDJSCR
Blijdorp4-1AGE-GGK
Hillegersberg3-6Haastrecht
Donk6-2Bodegraven
Zoetermeer3-1Stolwijk

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1ESTO2621326610421
2Hillegersberg2618355712648
3DONK261826567133
4AGE-GGK261628507253
5Haastrecht261547498554
6Zoetermeer261466487053
7Blijdorp261538485639
8Stolwijk2611213354352
9NOCKralingen269314305173
10Cabauw268414286071
11HOVDJSCR267217204583
12Bodegraven265318183579
13ASW263320123594
14Gouderak262024620120

Periode

GWGLVPDPVDPT
1ESTO861119339
2Hillegersberg8602184627
3Haastrecht8602183115
4AGE-GGK8602182915
5DONK8602181810
6Stolwijk8503152111
7Zoetermeer8422142218
8NOCKralingen8413132016
9Blijdorp83231199
10HOVDJSCR830591220
11Bodegraven811641122
12Cabauw811641630
13ASW810731230
14Gouderak80080351
GWGLVPDPVDPT
1Hillegersberg971122398
2ESTO971122306
3AGE-GGK9711222917
4DONK962120195
5Haastrecht9522172314
6Blijdorp9504152419
7Zoetermeer9414131722
8Bodegraven9414131421
9Stolwijk931510916
10Cabauw930692023
11NOCKralingen920761132
12HOVDJSCR921641526
13ASW911741127
14Gouderak91083631
GWGLVPDPVDPT
1ESTO981025416
2Blijdorp9711222311
3Zoetermeer9630213113
4DONK9603183418
5Hillegersberg9522174113
6Cabauw9432152418
7Haastrecht9423143125
8NOCKralingen9324112025
9AGE-GGK9315101421
10Stolwijk9315101325
11HOVDJSCR921671837
12ASW912651237
13Gouderak910831138
14Bodegraven901811036

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415
1AGE-GGK2 - 13 - 24 - 06 - 00 - 51 - 56 - 24 - 31 - 12 - 13 - 44 - 12 - 3
2ASW1 - 20 - 21 - 12 - 42 - 40 - 41 - 02 - 30 - 73 - 32 - 42 - 12 - 5
3Blijdorp4 - 14 - 25 - 01 - 10 - 21 - 15 - 14 - 20 - 11 - 03 - 04 - 02 - 2
4Bodegraven2 - 51 - 11 - 23 - 20 - 31 - 31 - 21 - 31 - 51 - 02 - 30 - 12 - 4
5Cabauw2 - 44 - 04 - 24 - 26 - 00 - 27 - 02 - 32 - 23 - 43 - 10 - 31 - 5
6Donk1 - 23 - 01 - 26 - 22 - 02 - 37 - 25 - 04 - 22 - 03 - 11 - 01 - 2
7Esto3 - 07 - 06 - 07 - 24 - 02 - 09 - 05 - 10 - 27 - 02 - 26 - 06 - 1
8Gouderak1 - 40 - 41 - 30 - 41 - 50 - 31 - 30 - 11 - 60 - 20 - 41 - 61 - 6
9Haastrecht2 - 56 - 31 - 35 - 07 - 10 - 01 - 510 - 02 - 04 - 17 - 11 - 12 - 2
10Hillegersberg3 - 39 - 14 - 17 - 08 - 50 - 25 - 412 - 23 - 610 - 07 - 07 - 07 - 0
11Hilligersberg zo
12HOVDJSCR1 - 53 - 11 - 23 - 23 - 13 - 60 - 54 - 23 - 31 - 42 - 30 - 22 - 3
13NOC Kralingen1 - 03 - 21 - 01 - 31 - 12 - 50 - 21 - 22 - 77 - 43 - 41 - 22 - 2
14Stolwijk1 - 26 - 20 - 20 - 13 - 01 - 21 - 12 - 01 - 21 - 54 - 23 - 22 - 1
15Zoetermeer3 - 16 - 03 - 12 - 22 - 21 - 10 - 24 - 00 - 34 - 54 - 22 - 13 - 1

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.