Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse E - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 24 mrt 2019

RKTVC0-3DSC
Beesd2-3Teisterbanders
SCR2-1Jan van Arckel

Stand

GWGLVPDPVDPT
1DSC171421444914
2Maliskamp151212374223
3SCR181125345031
4Alem15933303921
5RKTVC18936304332
6Wilhelmina18846283431
7GVV17746253638
8Jan van Arckel197210234050
9Buren16628204337
10Teisterbanders16547192633
11RKKSV165110161736
12Beesd164111103445
13Hedel17221372860
14OSC'4514111242252

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alem5 - 31 - 12 - 11 - 32 - 12 - 1
2Beesd1 - 33 - 13 - 33 - 42 - 31 - 2
3Buren3 - 07 - 01 - 25 - 34 - 10 - 34 - 42 - 4
4DSC4 - 02 - 02 - 14 - 22 - 20 - 03 - 0
5GVV Geldermalsen1 - 10 - 36 - 23 - 41 - 13 - 24 - 30 - 0
6Hedel3 - 33 - 51 - 30 - 10 - 42 - 3
7Jan van Arckel3 - 60 - 25 - 11 - 55 - 42 - 04 - 1
8Maliskamp0 - 23 - 04 - 14 - 32 - 02 - 12 - 12 - 2
9OSC'452 - 45 - 30 - 41 - 52 - 32 - 2
10RKKSV0 - 52 - 14 - 22 - 11 - 31 - 60 - 1
11RKTVC4 - 14 - 30 - 33 - 02 - 21 - 11 - 3
12SCR3 - 20 - 22 - 13 - 15 - 15 - 2
13Teisterbanders0 - 55 - 11 - 33 - 22 - 1
14Wilhelmina2 - 13 - 02 - 10 - 26 - 10 - 26 - 11 - 30 - 0

Seizoensprogramma

30-03-2019

Hedel-Jan van Arckel

31-03-2019

Beesd-DSC
Alem-SCR
GVV Geldermalsen-RKKSV
OSC'45-Teisterbanders

07-04-2019

DSC-Beesd
Wilhelmina-RKTVC
SCR-Alem
Jan van Arckel-Hedel
RKKSV-GVV Geldermalsen
Maliskamp-Buren
Teisterbanders-OSC'45

11-04-2019

Maliskamp-Alem
SCR-Hedel
Beesd-OSC'45

14-04-2019

GVV Geldermalsen-Teisterbanders
RKTVC-Jan van Arckel
Alem-DSC
Hedel-SCR

20-04-2019

RKKSV-DSC
Buren-Alem

22-04-2019

Wilhelmina-GVV Geldermalsen
SCR-RKTVC
Maliskamp-OSC'45
Teisterbanders-Buren
Hedel-Beesd
Jan van Arckel-Alem

28-04-2019

Wilhelmina-Hedel
RKKSV-OSC'45
Teisterbanders-Beesd
RKTVC-Maliskamp
DSC-Alem
GVV Geldermalsen-Buren

02-05-2019

OSC'45-RKTVC

05-05-2019

RKKSV-Buren
Maliskamp-Beesd
Alem-OSC'45

12-05-2019

GVV Geldermalsen-Maliskamp
RKKSV-Teisterbanders
Beesd-Jan van Arckel
Buren-DSC
OSC'45-SCR
RKTVC-Hedel

19-05-2019

Hedel-OSC'45
Maliskamp-Teisterbanders
Jan van Arckel-Buren
Wilhelmina-RKKSV
SCR-Beesd
RKTVC-Alem

26-05-2019

Alem-Hedel
OSC'45-Jan van Arckel
RKKSV-Maliskamp
Teisterbanders-DSC
Beesd-RKTVC
GVV Geldermalsen-SCR