Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse E - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2019

RKKSV1-2Maliskamp
GVV Geldermalsen1-1SCR
Beesd3-4RKTVC
OSC'451-3Jan van Arckel
Teisterbanders1-3DSC
Alem5-1Hedel

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1DSC231931606919
2Maliskamp171421444618
3SCR231166395838
4RKTVC241167395646
5Alem231085385433
6Jan van Arckel2310310335554
7Wilhelmina16943314020
8Teisterbanders237511263946
9Buren237313245164
10Beesd237115225368
11RKKSV16628202334
12GVV Geldermalsen16547192740
1310415132028
14Hedel233317124180
15OSC'45233317123983

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alem5 - 31 - 10 - 15 - 12 - 17 - 11 - 31 - 12 - 12 - 1
2Beesd1 - 33 - 11 - 23 - 34 - 23 - 13 - 43 - 42 - 31 - 2
3Buren1 - 13 - 00 - 97 - 01 - 25 - 34 - 10 - 34 - 42 - 4
4DSC3 - 06 - 34 - 02 - 02 - 14 - 22 - 20 - 03 - 07 - 1
5GVV Geldermalsen1 - 10 - 30 - 36 - 23 - 41 - 10 - 53 - 21 - 34 - 31 - 13 - 20 - 0
6Hedel3 - 32 - 43 - 51 - 32 - 23 - 40 - 12 - 10 - 42 - 3
7Jan van Arckel2 - 13 - 67 - 30 - 24 - 25 - 11 - 55 - 42 - 04 - 1
8Maliskamp1 - 15 - 24 - 10 - 23 - 04 - 14 - 34 - 12 - 02 - 12 - 11 - 02 - 2
9OSC'452 - 45 - 30 - 41 - 52 - 31 - 32 - 42 - 23 - 22 - 2
10RKKSV0 - 52 - 12 - 00 - 02 - 34 - 22 - 11 - 24 - 11 - 31 - 61 - 10 - 1
11RKTVC2 - 24 - 14 - 30 - 32 - 01 - 12 - 33 - 02 - 21 - 11 - 3
12SCR1 - 14 - 13 - 20 - 25 - 32 - 13 - 11 - 25 - 15 - 2
13Teisterbanders0 - 51 - 24 - 01 - 35 - 11 - 31 - 13 - 22 - 12 - 1
14Wilhelmina2 - 13 - 02 - 10 - 25 - 14 - 36 - 10 - 26 - 15 - 03 - 31 - 30 - 0

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.