Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Hoofdklasse B

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mei 2019

Gemert5-2RKSV Minor
SV Meerssen0-2Baronie
IFC (zo)2-4RKAVV
VC Vlissingen4-1Leonidas (zo)
Alphense Boys1-2Groene Ster
UDI'19/CSU2-0De Meern (zo)
Halsteren4-1Nuenen

Programma 26 mei 2019

Nuenen-VC Vlissingen
Leonidas (zo)-Halsteren
Baronie-Gemert
RKSV Minor-sva Papendorp
RKAVV-SV Meerssen
Unitas (zo)-IFC (zo)
Groene Ster-UDI'19/CSU
De Meern (zo)-Alphense Boys
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Groene Ster271944615827
2Halsteren271692575721
3Gemert271827567936
4Baronie271755565229
5Unitas271728535638
6SV Meerssen2710710373742
7Nuenen279711344038
8UDI'19/CSU279711343639
9Alphense Boys279612334746
10RKSV Minor288713313954
11RKAVV278415283140
12VC Vlissingen277515262950
13IFC277416254263
14Leonidas276714253765
15Meern De273420132476

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Halsteren14941313011
2Baronie14932302610
3Groene Ster14932302813
4Gemert14914283718
5Nuenen14743252814
6Unitas14815253122
7SV Meerssen14644222526
8IFC14626202626
9UDI'19/CSU14455171720
10Alphense Boys14446162222
11RKSV Minor14347131934
12RKAVV144010121523
13Leonidas14257111940
14VC Vlissingen14221081327
15Meern De14121151040
GWGLVPDPVDPT
1Groene Ster131012313014
2Gemert13913284218
3Unitas13913282516
4Halsteren13751262710
5Baronie13823262619
6VC Vlissingen13535181623
7RKSV Minor14536182020
8Alphense Boys13526172524
9UDI'19/CSU13526171919
10RKAVV13445161617
11SV Meerssen13436151216
12Leonidas13427141825
13Nuenen1323891224
14Meern De1322981436
15IFC13121051637

Uitslagenmatrix

  12345678910111213141516
1Alphense Boys0 - 21 - 22 - 31 - 22 - 01 - 12 - 21 - 12 - 12 - 22 - 01 - 11 - 21 - 0
2Baronie1 - 03 - 02 - 72 - 16 - 16 - 04 - 20 - 02 - 20 - 08 - 12 - 12 - 02 - 0
3De Meern (zo)0 - 20 - 62 - 31 - 60 - 31 - 21 - 30 - 33 - 20 - 21 - 10 - 10 - 3
4Gemert3 - 51 - 27 - 11 - 01 - 25 - 26 - 12 - 42 - 05 - 25 - 20 - 04 - 15 - 0
5Groene Ster2 - 11 - 04 - 10 - 31 - 11 - 02 - 11 - 04 - 05 - 11 - 10 - 46 - 2
6Halsteren3 - 12 - 04 - 12 - 11 - 11 - 06 - 24 - 11 - 03 - 00 - 00 - 04 - 14 - 0
7IFC (zo)1 - 62 - 32 - 21 - 31 - 21 - 32 - 30 - 32 - 44 - 01 - 32 - 11 - 42 - 1
8Leonidas (zo)1 - 42 - 01 - 11 - 10 - 42 - 22 - 30 - 40 - 10 - 01 - 21 - 22 - 1
9Nuenen0 - 21 - 10 - 10 - 10 - 11 - 11 - 14 - 20 - 10 - 04 - 10 - 30 - 2
10RKAVV2 - 00 - 13 - 12 - 30 - 21 - 11 - 30 - 20 - 11 - 13 - 12 - 40 - 3
11RKSV Minor4 - 12 - 24 - 10 - 30 - 20 - 33 - 02 - 22 - 21 - 00 - 13 - 12 - 02 - 1
12SV Meerssen4 - 20 - 22 - 11 - 30 - 22 - 20 - 22 - 11 - 12 - 04 - 211 - 01 - 31 - 22 - 0
13sva Papendorp0 - 130 - 50 - 41 - 1
14UDI'19/CSU3 - 41 - 32 - 02 - 11 - 11 - 11 - 40 - 22 - 02 - 12 - 11 - 20 - 10 - 1
15Unitas (zo)1 - 13 - 04 - 13 - 22 - 10 - 13 - 31 - 21 - 23 - 04 - 26 - 02 - 33 - 1
16VC Vlissingen2 - 10 - 22 - 20 - 21 - 20 - 03 - 14 - 10 - 60 - 01 - 01 - 15 - 01 - 11 - 2

Seizoensprogramma

26-05-2019

Nuenen-VC Vlissingen
Leonidas (zo)-Halsteren
Baronie-Gemert
RKSV Minor-sva Papendorp
RKAVV-SV Meerssen
Unitas (zo)-IFC (zo)
Groene Ster-UDI'19/CSU
De Meern (zo)-Alphense Boys