Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Hoofdklasse B

Print deze pagina >

Uitslagen 17 mrt 2019

VC Vlissingen0-0RKAVV
Leonidas (zo)2-3Nuenen
Alphense Boys0-2Baronie
Groene Ster1-1Halsteren
RKSV Minor2-0Unitas (zo)
SV Meerssen1-3Gemert
UDI'19/CSU1-4IFC (zo)

Programma 24 mrt 2019

Nuenen-RKSV Minor
SV Meerssen-UDI'19/CSU
De Meern (zo)-Groene Ster
Baronie-RKAVV
Halsteren-IFC (zo)
Leonidas (zo)-Unitas (zo)
Alphense Boys-sva Papendorp
Gemert-VC Vlissingen
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Baronie211533484416
2Gemert201325415425
3Halsteren201082383616
4Groene Ster191144373319
5Unitas191117344129
6Nuenen21948313729
7RKSV Minor21759263441
8Alphense Boys217410253635
9SV Meerssen18666242631
10UDI'19/CSU19667242428
11Leonidas21669243148
12IFC207211233446
13RKAVV216312212030
14VC Vlissingen193412131532
15Meern De203215111656

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Halsteren14941313011
2Baronie14932302610
3Groene Ster14932302813
4Gemert14914283718
5Nuenen14743252814
6Unitas14815253122
7SV Meerssen14644222526
8IFC14626202626
9UDI'19/CSU14455171720
10Alphense Boys14446162222
11RKSV Minor14347131934
12RKAVV144010121523
13Leonidas14257111940
14VC Vlissingen14221081327
15Meern De14121151040
GWGLVPDPVDPT
1Baronie760118186
2Gemert641113177
3RKSV Minor741213157
4Leonidas741213128
5Unitas53029107
6Alphense Boys730491413
7RKAVV7232957
8UDI'19/CSU5212778
9Groene Ster5212756
10Halsteren6141765
11Meern De62046616
12Nuenen72056915
13VC Vlissingen5122525
14IFC61053820
15SV Meerssen4022215

Uitslagenmatrix

  12345678910111213141516
1Alphense Boys0 - 21 - 22 - 32 - 01 - 11 - 12 - 22 - 01 - 11 - 21 - 0
2Baronie1 - 03 - 02 - 16 - 16 - 04 - 22 - 20 - 08 - 12 - 02 - 0
3De Meern (zo)0 - 20 - 60 - 31 - 21 - 30 - 33 - 21 - 10 - 10 - 3
4Gemert3 - 51 - 27 - 11 - 05 - 22 - 42 - 05 - 20 - 04 - 1
5Groene Ster2 - 11 - 04 - 10 - 31 - 11 - 04 - 05 - 11 - 10 - 4
6Halsteren3 - 12 - 04 - 12 - 11 - 16 - 21 - 00 - 00 - 04 - 0
7IFC (zo)1 - 62 - 31 - 21 - 32 - 30 - 34 - 02 - 11 - 42 - 1
8Leonidas (zo)1 - 42 - 01 - 11 - 10 - 42 - 22 - 30 - 40 - 01 - 22 - 1
9Nuenen0 - 21 - 10 - 10 - 10 - 11 - 14 - 20 - 14 - 10 - 3
10RKAVV2 - 00 - 10 - 21 - 11 - 30 - 20 - 11 - 13 - 12 - 40 - 3
11RKSV Minor4 - 14 - 10 - 30 - 33 - 02 - 22 - 21 - 03 - 12 - 02 - 1
12SV Meerssen4 - 22 - 11 - 32 - 20 - 22 - 12 - 04 - 211 - 0
13sva Papendorp0 - 130 - 50 - 41 - 1
14UDI'19/CSU1 - 32 - 11 - 11 - 40 - 22 - 02 - 11 - 2
15Unitas (zo)4 - 12 - 10 - 13 - 31 - 21 - 23 - 04 - 26 - 02 - 33 - 1
16VC Vlissingen0 - 20 - 21 - 20 - 00 - 60 - 01 - 01 - 15 - 01 - 11 - 2

Seizoensprogramma

24-03-2019

Nuenen-RKSV Minor
SV Meerssen-UDI'19/CSU
De Meern (zo)-Groene Ster
Baronie-RKAVV
Halsteren-IFC (zo)
Leonidas (zo)-Unitas (zo)
Alphense Boys-sva Papendorp
Gemert-VC Vlissingen

31-03-2019

UDI'19/CSU-VC Vlissingen
SV Meerssen-Groene Ster

06-04-2019

RKAVV-De Meern (zo)

07-04-2019

Unitas (zo)-Gemert
sva Papendorp-Nuenen
VC Vlissingen-Alphense Boys
RKSV Minor-Baronie
IFC (zo)-SV Meerssen
UDI'19/CSU-Halsteren
Groene Ster-Leonidas (zo)

14-04-2019

Alphense Boys-RKAVV
Gemert-Leonidas (zo)
Nuenen-Unitas (zo)
SV Meerssen-VC Vlissingen
sva Papendorp-UDI'19/CSU
Baronie-Groene Ster
Halsteren-RKSV Minor
IFC (zo)-De Meern (zo)

20-04-2019

Leonidas (zo)-sva Papendorp
RKAVV-Gemert
UDI'19/CSU-Alphense Boys
Groene Ster-Nuenen
Unitas (zo)-Baronie
De Meern (zo)-Halsteren
VC Vlissingen-IFC (zo)
RKSV Minor-SV Meerssen

22-04-2019

UDI'19/CSU-Unitas (zo)

28-04-2019

SV Meerssen-Unitas (zo)
Baronie-UDI'19/CSU

05-05-2019

UDI'19/CSU-RKAVV
Alphense Boys-Leonidas (zo)
SV Meerssen-Nuenen
RKSV Minor-Groene Ster
sva Papendorp-Baronie
VC Vlissingen-De Meern (zo)
Halsteren-Unitas (zo)
IFC (zo)-Gemert

12-05-2019

Leonidas (zo)-RKSV Minor
RKAVV-sva Papendorp
Groene Ster-VC Vlissingen
Gemert-Halsteren
Unitas (zo)-Alphense Boys
Nuenen-IFC (zo)
De Meern (zo)-SV Meerssen

19-05-2019

IFC (zo)-RKAVV
UDI'19/CSU-De Meern (zo)
Alphense Boys-Groene Ster
Gemert-RKSV Minor
SV Meerssen-Baronie
sva Papendorp-Unitas (zo)
VC Vlissingen-Leonidas (zo)
Halsteren-Nuenen

26-05-2019

Leonidas (zo)-Halsteren
RKAVV-SV Meerssen
Groene Ster-UDI'19/CSU
Unitas (zo)-IFC (zo)
Nuenen-VC Vlissingen
RKSV Minor-sva Papendorp
De Meern (zo)-Alphense Boys
Baronie-Gemert